eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: грудень 2017

28 грудня 2017 року

Дайджест новин: грудень 2017

12 грудня

Презентація eTwinning як інструменту для розвитку ІТ-компетентностей вчителям Полтавщини

Спікер: ітвіннер Юлія Григоренко, Решетилівська ЗОШ І ст.

У Решетилівські ЗОШ І ст. відбувся педагогічний міст для обміну досвідом з вчителями Полтавського району. Колеги завітали, щоб познайомитися з досвідом вчителів, які уже четвертий місяць працюють у пілотному проектi «Нова українська школа».

У рамках заходу ітвіннер Юлія Григоренко провела воркшоп на тему «Участь у міжнародних проектах для формування інформаційно-цифрової компетентності молодших школярів». Спікер ознайомила колег з програмою eTwinning Plus, її можливостями та успіхами учнів під час роботи з проектами. Наприкінці виступу учасники зробили висновок, що реалізація проектів eTwinning є чудовим засобом формування однієї з ключових компетентностей НУШ – інформаційно-цифрової.

 

22-24 грудня

Презентація eTwinning Plus координаторам євроклубів Сумщини та Харкова

Спікер: амбасадор Оксана Штих, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91.  

Оксана Штих виступила в Сумах у рамках тренінгу «Євроклуби. Перезавантаження». Учасниками події стали 25 координаторів євроклубів з Харкова, Сум та Сумської області. Організатором заходу виступила ГО «Центр Євроініціатив».

Амбасадор презентувала програму eTwinning в форматі «Жива бібліотека». Спікер розповіла учасникам про її ключові ідеї, переваги участі та особливості реєстрації; продемонструвала приклади успішних проектів; роздала інформаційні ліфлети та закликала приєднуватися до програми.