eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: листопад 2017

4 грудня 2017 року

Дайджест новин: листопад 2017

2 листопада

Вебінар про eTwinning в рамках марафону від видавництва «Основа»

Спікер: Надія Вовченко, Черкаська гімназія № 31.

Надія Вовченко провела вебінар в рамках Х інтернет-марафону від видавництва «Основа». Вона розповіла про можливості eTwinning Plus, особливості міжнародних онлайн-проектів та їхню роль у формуванні навичок ХХІ ст. на прикладах проектів, які реалізувала зі своїми учнями.

 

2 листопада

Презентація корисних матеріалів з eTwinning Plus Practical Session вчителям Липинської ЗОШ І–ІІІ ст.

Спікер: Ніна Новосад, Липинська ЗОШ І–ІІІ ст.

Ніна Новосад виступила на педраді перед вчителями Липинської ЗОШ І–ІІІ ст. Учасниками заходу стало 42 вчителя. 

У своєму виступі ітвіннер поділилася знаннями, здобутими під час eTwinning Plus Practical Session 2017. Вчителі дізналися про індивідуальні особливості учнів, спробували визначити свій психотип особистості. Учасники настільки зацікавились цим питанням, що рішенням педради було ухвалено застосовувати нові методи вивчення особистості учнів для розробки різнорівневих завдань та створення ситуації успіху для кожного учня.

 

2 листопада

Презентація про реалізацію eTwinning вчителям Сумської КУССШ І–ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка.

Спікери: директор  Світлана Мурашкіна, ітвіннери Юлія Федоренко та Світлана Куприк, Сумська  Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім  В.Стрельченка.

У Сумській Спеціалізованій ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 відбулася конференція для вчителів заходу на тему «Нова Українська школа».

На початку конференції директор школи Світлана Мурашкіна розповіла про результати у програмі eTwinning. Після чого Світлана Куприк познайомила колег з особливостями цієї навчальної програми та участі в міжнародних проектах. У свою чергу Юлія Федоренко продемонструвала матеріали власного проекту «Successful people» та поділилася досвідом використання корисних інформаційно-комунікативних технологій.

 

6 листопада

Презентація eTwinning вчителям Кам'янець-Подільського НВК № 9 ім А. Трояна

Спікери: Світлана Остапова та Вікторія Палагнюк, Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А. Трояна.

Ітвіннери Світлана Остапова та Вікторія Палагнюк презентували переваги eTwinning Plus під час засідання педагогічної ради у Кам'янець-Подільському НВК № 9 ім А. Трояна. У заході взяли участь 45 вчителів.

Учасники дізналися про можливості програми, основні етапи роботи в проектах та методи проектного навчання. Ітвіннери також презентували практичні результати успішно реалізованих проектів та запросили колег до участі у програмі.

 

10 листопада

Презентація eTwinning Plus вчителям Миколаївщини

Спікери: Наталія Гакало та Ірина Коцаренко, Рай-Олександрівська ЗОШ І–ІІІ ст.  

На базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст.  № 1 відбувся семінар на тему «Проектна діяльність та досвід роботи Рай-Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ст. у міжнародній освітній програмі eTwinning».

Під час заходу ітвіннери Наталія Гакало та Ірина Коцаренко розповіли учасникам про те, як програма розширює освітні можливості для учнів та вчителів; підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи; покращує рівень використання ІТ-технологій; допомагає реалізувати креативний підхід у навчанні. 

 

21 листопада

Презентація eTwinning Plus вчителям англійської мови Запоріжжя

Спікер: Ірина Восковцова, Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».

На базі Запорізького військового ліцею «Захисник» відбувся семінар для вчителів, які проходять курси при Запорізькому ОІППО. Його учасниками стали 29 вчителів англійської мови.

У рамках семінару з презентацією eTwinning Plus виступила Ірина Восковцова. Ітвіннер розказала аудиторії про переваги для учнів та вчителів-учасників програми, ознайомила з проектною діяльністю на прикладах своїх проектів eTwinning та запросила приєднуватися до програми.

 

22–23 листопада

Участь у міжнародному семінарі про безпеку в інтернеті в Брюсселі

Учасник: Наталія Грушко, Заліщицька державна гімназія.

У Брюсселі пройшов Safer Internet Forum 2017 – щорічний міжнародний семінар про безпеку в інтернеті. Організатором виступила European Schoolnet. Захід об’єднав понад 200 учасників – експертів, політиків, науковців, педагогів та дітей, представників індустрії, правоохоронних органів та громадських організацій з різних країн Європи.

Ітвіннер Наталія Грушко стала учасником семінару, заповнивши заявку та успішно пройшовши конкурсний відбір, який проводився серед активних користувачів можливостей European Schoolnet, зокрема й вчителів-ітвіннерів.

У рамках заходу ітвіннер взяла участь в панельній дискусії, присвяченій проблемам і можливостям, які Інтернет може принести дітям. Обговорення проводилося у спеціальній групі, що об’єднала педагогів із Бельгії, Греції, Румунії, Італії, Польщі, Іспанії, Сербії, Англії та України. Дискусія проходила у штаб-квартирі Google та унікальній Future Classroom Lab.

Future Classroom Lab (Класна лабораторія майбутнього) – освітній простір, створений за ініціативи European Schoolnet, що складається з 6 навчальних зон, побудованих на базі сучасних технологій та призначених для навчання ХХІ ст. Детальніше про лабораторію – у блозі Наталії Грушко.

 

30 листопада

Презентація eTwinning Plus заступникам з НВР та ВР спеціальних ЗОШ-інтернатів Донецької області

Спікер: Тетяна Капшитер, Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37.

У Костянтинівській спеціальній ЗОШ-інтернаті № 32 відбулося засідання творчої групи «Використання ІКТ в умовах  спеціальної школи-інтернату» для заступників з НВР та ВР спеціальних ЗОШ-інтернатів обласної форми власності.

Мета заходу: узагальнення та використання досвіду роботи педагогічними працівниками у застосуванні ІКТ в умовах спеціального інтернатного закладу; вивчення позитивного педагогічного досвіду підвищення ІКТ-компетентності педагогів через створення шкільного або авторського освітнього сайту.

У рамках заходу виступила Тетяна Капшитер. Ітвіннер провела веб-вітрину «Участь в міжнародних проектах – ефективний засіб формування інформаційної компетентності учнів з особливими потребами», в якій розказала про переваги eTwinning та запропонувала педагогам залучитися до роботи в програмі.