eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські амбасадори взяли участь у воркшопі з професійного розвитку амбасадорів у Великій Британії

13 листопада 2017 року

 

2–4 листопада у Бристолі пройшов Professional Development Workshop for European Network of eTwinning Ambassadors. Захід об’єднав близько 150 осіб – амбасадорів з країн eTwinning та eTwinning Plus, а також представників служб підтримки програми. Учасниками від України стали амбасадори Олена Лук’янець (Київ), Олена Науменко (Черкаси) та Ірина Фіголь (Біла Церква), а також Катерина Липовська (PSA Ukraine).

Перший день навчань традиційно відкрився виступами представників служб підтримки програми та запрошених експертів. Спершу учасників привітав представник UK NSS. Далі представник CSS Claire Morvan презентувала останні новини eTwinning та розказала про інклюзивність як ключовий вектор розвитку програми. Також перед аудиторією виступив представник RSA (Королівське товариство сприяння мистецтвам, виробництву та комерції). Після чого відбулася сесія зі знайомства та створення команд, яка зруйнувала всі психологічні бар’єри й відкрила шлях до активного нетворкінгу.

Упродовж другого та третього дня амбасадори взяли участь у низці корисних воркшопів, присвячених наступним темам: інструменти TwinSpace, корисні активності для тренінгів, як планувати етапи успішного проекту, критерії якості в оцінюванні проектів, ефективне онлайн-модерування, eSafety, діагностування проекту, критичне мислення, цифрова інклюзивність, секрети гарних публічних виступів, онлайн-група eTwinning – як зробити її продуктивною, проектно-орієнтоване навчання, залучення нових ітвіннерів, ефективне створення онлайн-подій в eTwinning та ін.

Завершився захід підведенням підсумків навчання, презентацією особливостей отримання нової номінації eTwinning school, а також яскравими виступами амбасадорів на тему «Чим є для мене eTwinning?» у форматі TedX talks.