eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: жовтень 2017

1 листопада 2017 року

Дайджест новин: жовтень 2017

 

19 жовтня

Презентація програми директорам шкіл та вчителям початкових класів Києва

Спікер: Любов Петрівна Родін-Сова, Київська Спеціалізована ЗОШ № 57.

У Київській Спеціалізованій ЗОШ № 57 в рамках «Педагогічного вокршопу» відбувся практичний семінар «Використання інтерактивних форм, методів, прийомів навчання – шлях розвитку особистості учня початкової школи в умовах запровадження нового Державного стандарту загальної початкової освіти». Участь у заході взяли близько 25 освітян – директори шкіл Києва та вчителі початкових класів.

Під час заходу ітвіннер Любов Петрівна Родін-Сова презентувала eTwinning Plus, поділилася власним  досвідом роботи у програмі, розповіла про переваги для вчителів та шкіл, запросила долучатися до участі в ній.

 

20 жовтня

Презентація інструментів eTwinning вчителям Кропивницького

Спікер: Світлана Дика, Кропивницьке НВО № 31.

У Кропивницькому НВО № 31 відбувся семінар-практикум на тему «Інноваційні технології викладання як умова успішного та ефективного засвоєння іноземної мови». На семінарі були присутні 58 педагогів.

У рамках заходу ітвіннер Світлана Дика презентувала eTwinning Plus. Аудиторія дізналася про участь в програмі, про можливості для учнів і вчителів; ознайомилася з основними інструментами eTwinning Live та TwinSpace. Вчитель також розповіла про практичні результати своїх проектів та про те, як ефективно інтегрувати проектну роботу на уроках іноземної мови. Присутні також мали можливість ознайомитися з досягненнями НВО № 31 в цій програмі.

 

21–29 жовтня

Ітвіннери Монастирищенської СЗОШ № 5 побували на міжнародній зустрічі партнерів по програмі в Бельгії

Учасники: вчитель-ітвіннер Олена Кононенко та учні-ітвіннери Монастирищенської спеціалізованої ЗОШ № 5

21-29 жовтня Олена Кононенко та 8 учнів Монастирищенської СЗОШ № 5 взяли участь у міжнародній зустрічі партнерів по eTwinning у місті Сант Ніклас, Бельгія.

Подія відбулася в рамках проекту «SMART», що розрахований на два роки і передбачає зустрічі та практичні заняття на базі шкіл-партнерів. Крім України та Бельгії  в проекті приймають участь школи з Італії, Іспанії та Ірландії.

Цьогорічний захід зібрав 8 вчителів та 56 учнів  і був присвячений Дню пам’яті жертв терактів та Першої світової війни. Результатом зустрічі стало спільне тематичне шоу для учнів школи, батьків та громади міста.

Окрім  щоденних репетицій шоу, учні також відвідали уроки; побували на екскурсіях у середньовічних містах, музеях та місцях найзапекліших боїв Першої світової війни; зустрілися з мером міста Сант Ніклас та прослухали лекцію у Європарламенті. 

 

22 жовтня

Стаття про діяльність ітвіннерів Ковельської міської гімназії в одному з проектів eTwinning

Герої статті: учні-ітвіннери (4 А та 5 А клас) Ковельської міської гімназії

Проектну діяльність ітвіннерів Ковельської міської гімназії висвітлено в інтернет-газеті «Район.Ковель».

Учні-ітвіннери випустили газету «Гімназист» англійською мовою в рамках eTwinning-проекту «Our school newspaper»; спробували себе у ролі журналістів, перекладачів та редакторів. Координатором проекту виступила амбасадор Вікторія Гарбуз. 

25 жовтня

Презентація eTwinning для вчителів іноземних мов та початкових класів Запорізької області

Спікери: Тетяна Шипко та Тетяна Рябець, Куйбишевська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. "Інтелект"

Ітвіннери Тетяна Шипко й Тетяна Рябець провели семінар в Більмацькому районі Запорізької області для вчителів іноземної мови та початкових класів. На заході були також присутні методисти відділу освіти.

Метою семінару було познайомити вчителів із програмою eTwinning, довести важливість участі в міжнародних проектах для учнів і шкіл. В ході заходу ітвіннери розказали, які можливості надає програма; показали як працює платформа eTwinning Live; поділилися досвідом, який отримали на міжнародних семінарах у Великобританії та Львові; представили успішні проекти, які отримали відзнаки якості. По закінченню семінару учасники отримали листівки з логотипом eTwinning, виготовлені Тетяною Рябець та її учнями.