eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

PSA Україна взяла участь в eTwinning Work Group Meeting у Брюселі

27 лютого 2014 року

PSA Україна взяла участь в eTwinning Work Group Meeting у Брюселі

 

4-5 лютого 2014 р. у Брюсселі відбулася eTwinning Work Group Meeting. Подія зібрала близько 90 учасників – представників центральної (CSS) та національних служб підтримки програми (NSSs, PSAs), EACEA (Виконавчого Агентства з освіти, аудіовізуальних засобів та культури) та DG EAC (Генерального директорату з питань освіти та культури ЄС). Україну представила координатор PSA в Україні Валентина Веліченко.  

У ході першого дня зустрічі учасники обговорювали останні трансформації у програмі, що відкривають для ітвіннерів ще більше можливостей для розвитку. Головна мета оновленої концепції eTwinning 3.0 (за аналогією до web 3.0) – об’єднати для активної взаємодії освітню спільноту не лише європейських, а й інших країн та стати платформою з максимальною кількістю корисної інформації про безпечні технології, ресурси й програми для навчання. При цьому ключовою складовою програми має стати інтерактивна взаємодія між її учасниками.

Також учасники розділилися на робочі групи, в кожну з яких увійшов один представник PSAs та кілька представників NSSs. Групи обговорювали ефективні способи, які б дозволили збільшити кількість спільних проектів країн eTwinning та eTwinning Plus. При цьому представники NSSs вкотре підкреслили відкритість європейських країн до партнерства та свою готовність допомогти нашим вчителям у пошуку партнерів.

У рамках другого дня усі PSAs представили презентації про результати діяльності eTwinning Plus у своїх країнах. Частина представників NSSs також приготували презентації, в яких поділилися методами успішної організації роботи програми. Зокрема, розглянули особливості підрахунків статистичних даних та ефективні способи підтримки вчителів. Наприкінці заходу учасники обговорили подальші плани, події та навчальні семінари для ітвіннерів й агентств підтримки програми, заплановані на найближчий рік.