eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Пройшла чергова eTwinning Plus Practical Session для досвідчених ітвіннерів

25 жовтня 2017 року

 

20 жовтня у Києві відбувся тренінг із серії eTwinning Plus Practical Session для досвідчених ітвіннерів. Участь у заході взяло близько 80 вчителів. У якості спікерів виступили: Сергій Теплов та Валентина Веліченко (PSA Ukraine), амбасадори Олена Лук’янець (Київ) та Анастасія Ситнік (Дніпро), а також спеціально запрошена гостя Małgorzata Knap (NSS Poland).

На початку тренінгу Сергій Теплов та Валентина Веліченко розказали учасниками про перспективи розвитку, останні новини та найближчі плани щодо діяльності eTwinning Plus в Україні.  

Після чого на учасників чекали корисні майстер-класи. Олена Лук’янець розповіла про те, як правильно оформлювати TwinSpace, Анастасія Ситнік ознайомила з можливостями Online meetings в eTwinning, а Ірина Фіголь поділилася секретами успішного здобування відзнак. У свою чергу Małgorzata Knap продемонструвала роботу з корисними онлайн- додатками для проектів та навчання.  

У перерві між навчанням ітвіннери також мали нагоду поспілкуватися зі старими друзями по програмі, поділитися досвідом та запланувати нові проекти.