eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери з України взяли участь в eTwinning-конференції в Греції

1 грудня 2017 року

 

13 - 15 червня в Афінах відбулася міжнародна тематична конференція eTwinning «Learning to Think in a Digital Society». Україну на заході представили Валентина Веліченко (PSA Ukraine), амбасадор Вікторія Гарбуз (Ковельська міська гімназія) та ітвіннер Галина Могиляк (Львівська спеціалізована ЗОШ № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови).

Ключові цілі конференції: розвинути навички комп’ютерного мислення; впровадити їх у навчальний процес в якості інструменту для ефективного критичного мислення, вирішення проблем та знаходження інноваційних рішень; навчити вчителя бути активним помічником учнів у використанні ІТ-технологій як в проектах eTwinning, так і в повсякденному житті.

У перший день перед учасниками виступили представники Єврокомісії, Міністерства освіти Греції та Центрального офісу програми, а також директор з напрямку комп’ютерних технологій дослідницької лабораторії Массачусетського технологічного інституту (MediaLab of MIT).

Протягом другого й третього дня ітвіннери мали нагоду відвідати воркшопи на теми: інтеграція цифрового мислення у шкільну навчальну програму; проведення його оцінювання; тренінг з ІТ-технологій для роботи вчителя; цифрове мислення у розвитку інклюзивної освіти; та безліч інших спеціалізованих воркшопів з вивчення корисних онлайн-інструментів. На завершення заходу учасники підвели підсумки щодо того, як важливо навчатися усвідомлювати себе та думати в контексті цифрового суспільства.

Відгук учасниці конференції Вікторії Гарбуз: «Конференція надзвичайно вразила своєю масштабністю, глобальністю тематики, професіоналізмом спікерів та сучасними підходами до викладання. Я мала змогу поспілкуватися з вчителями з різних країн, обговорити можливості створення нових проектів. Також я взяла участь у цікавих воркшопах з питань розвитку комп’ютерного мислення, під час яких нас навчали онлайн-інструментам та цифровим технологіям, які надають нові можливості для викладання. Конференція допомогла мені отримати ціннісні уявлення про те, як краще навчати своїх учнів критичному мисленню, розвивати у них навички, необхідні для життя у сучасному цифровому суспільстві».