eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: вересень 2017

3 жовтня 2017 року

Дайджест новин: вересень 2017

8 вересня

Презентація програми освітянам з різних областей України

Спікер: Ірина Косенко, Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

Ітвіннер Ірина Косенко, директор Плосківської ЗОШ І–ІІІ ст., виступила з презентацією eTwinning для слухачів курсів підвищення кваліфікації при ДВЗН «Університет менеджменту освіти НАПН України» в Києві.

На презентації були присутні 30 освітян – директорів та заступників директорів шкіл, методистів відділів освіти з різних областей України. Аудиторія дізналася про участь в програмі та про можливості для вчителів. Зокрема, про щорічний масштабний захід – Національну конференцію для ітвіннерів з усієї України. Наприкінці презентації учасники отримали інформаційні буклети та відповіді на свої додаткові запитання. 

12 вересня 

Презентація проектної діяльності в eTwinning керівникам євроклубів Кам'янського

Спікер: Тетяна Кондрашова, Кам'янська ЗОШ № 30.

Кам'янському відбулося засідання методичного об'єднання керівників євроклубів. Учасниками події стали близько 40 осіб. Під час заходу розглядалися питання участі євроклубів міста в різних проектах.

У рамках засідання ітвіннер Тетяна Кондрашова виступила з темою «Упровадження проектної діяльності євроклубів на порталі eTwinning Plus». Вона розповіла про переваги участі у програмі для керівників та євроклубівців, ознайомила учасників з практичними результатами своєї проектної діяльності та продемонструвала, як ефективно інтегрувати проектну роботу в роботу євроклубів. ​

 

15-16 вересня

Презентація eTwinning Plus на Конгресі іспаністів України

Спікер: Олена Балуба, Олександрійський НВК «ЗНЗ І–ІІІ ст. № 9 – спеціалізована ЗОШ».

В Одеському національному університеті ім. І. Мєчнікова відбувся VIII Конгрес іспаністів України на тему: «Іспанія та іспаномовний світ». Учасниками заходу стали близько 80 вчителів із різних куточків України, а також спеціально запрошені гості з Іспанії.

Ітвіннер Олена Балуба виступила під час конгресу на тему: «Проекти eTwinning. Їхні основні етапи. Інструменти». Спікер розповіла про eTwinning Plus в Україні; представила свій проект «Anatomic@rT» та основні етапи проектної діяльності на його прикладі; познайомила слухачів з корисними інструментами, які можна використати під час роботи над проектами. Після чого присутні взяли активну участь в дискусії щодо важливості таких проектів в школах України.

21 вересня

Презентація eTwinning Plus на Конгресі іспаністів України

Спікер: Ольга Яблонська, Київська спеціалізована ЗОШ № 244.

У Києві відбулося засідання голів шкільних методичних об’єднань іноземних мов Оболонського району, учасниками якого стали більше 30 вчителів. 

У якості одного зі спікерів виступила ітвіннер Ольга Яблонська. Вона підвела підсумки роботи вчителів кафедри школи у програмі eTwinning за минулий навчальний рік та поділилася враженнями від міжнародного заходу «Creating eTwinning projects which support literacy in primary schools», що проходив у травні в місті Ньюкасл (Великобританія). Наприкінці виступу ітвіннер відповіла на додаткові питання та підкреслила переваги участі в програмі.

26 вересня

Презентація eTwinning учням с. Плоске Полтавської області

Спікери: учні-ітвіннери Плосківської ЗОШ І–ІІІ ст.

У Плосківській ЗОШ І–ІІІ ст. відбулося свято на честь Європейського дня мов (у рамках одного з проектів eTwinning). Учасниками заходу стали 50 осіб: учні школи та їхні гості – учні Покровскої ЗОШ І–ІІІ ст.

Учні-ітвіннери провели для гостей євровікторину, ознайомили з програмою eTwinning та своєю роботою у проекті, продемонстрували короткий фільм про символи Євросоюзу та прослухали його гімн. У свою чергу учні сусідньої школи розповіли про прапори країн Євросоюзу. Так, гості стали частиною проектної діяльності eTwinning та отримали пам’ятні враження, призи й ознайомчу літературу про Євросоюз та eTwinning Plus.