eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

В Україні відбувся eTwinning Contact Seminar «History & Culture» (українська версія)

25 вересня 2017 року

 

20–22 вересня у місті Львові було проведено міжнародний контактний семінар eTwinning, присвячений історії та культурі. Організатором виступила команда PSA Ukraine.

Участь у заході взяли близько 70 осіб – представники служб підтримки програми, амбасадори та вчителі-ітвіннери з України, Грузії, Туреччини, Польщі, Литви, Латвії, Чехії, Словаччини, Франції, Швеції, Фінляндії та Данії.

У перший день заходу учасників привітали Сергій Теплов та Валентина Веліченко, які розповіли про ключові ідеї та розвиток програми в контексті сучасної освіти. Після чого на гостей чекали ice-breaking activities від амбасадорів Олени Лук’янець (Київ) та Ірини Фіголь (Біла Церква). Також амбасадори провели воркшопи з основних інструментів eTwinning, ознайомили присутніх з корисними онлайн-інструментами для проектів на тему «Історія та культура» та найкращими зразками цих проектів.

Ранок другого дня семінару розпочався з цікавої вікторини від Сергій Теплова й Валентини Веліченко та не менш цікавої гри на ближче знайомство та пошук партнерів для майбутніх проектів. Далі ітвіннери взяли участь у воркшопах від іноземних гостей. Амбасадор зі Словаччини Gabriela Podolanova розповіла про тонкощі якісної проектної роботи – як планувати та організувати свою діяльність для отримання Quality Label. У свою чергу латвійський амбасадор Peteris Ozols розказав про те, як використовувати соціальні медіа в контексті вивчення історії країн.

Озброєні корисними знаннями учасники поділилися на команди та спланували роботу у своїх нових проектах. А після плідної роботи ітвіннери мали нагоду відпочити під час екскурсії старовинним Львовом та урочистої вечері в традиційному українському стилі. 

В останній день заходу учасники зареєстрували нові проекти та презентували їх аудиторії, попрощалися з гарним містом і новими друзями-однодумцями, та забрали з собою натхнення, запал та амбітні плани, які скоро втіляться в низку якісних eTwinning-проектів.

Відгуки учасників семінару:

«Передусім, це був корисний досвід для мене. Львів – насправді прекрасне місто. Контактний семінар теж був надзвичайним! Дякую українцям за їхню дружелюбність і теплу гостинність. Зміст семінару також був корисним – теми воркшопів, презентації та ice-breaking activities тощо». – Tayfun Acar (Туреччина).

«Надихаюча атмосфера відчувалася в повітрі протягом трьох днів семінару. Креативність, сучасність та майбутнє переплелися у великій кількості тренінгів. Нові друзі та партнери по проектах – це те, що ми отримали. Велика вдячність PSA Ukraine за прекрасну організацію події, що змогла об’єднати таку кількість вчителів з усієї Європи. Відчуття, що ми є тими, хто змінює школу і освіту на краще, вже не покине мене». Уляна Добущак (Україна).