eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Стартує нова кампанія eTwinning на тему інклюзивної освіти

7 вересня 2017 року

Стартує нова кампанія eTwinning на тему інклюзивної освіти

 

21 вересня розпочинаються eTwinning weeks – нова кампанія, покликана привернути увагу до інклюзивної освіти. Триватиме вона з 21 вересня до 26 жовтня.

Якщо ви плануєте створити проект, присвячений цій темі, – зробіть це саме 21 вересня – станьте частиною конкурсу й спільноти однодумців на спеціальній сторінці кампанії та форумі для обміну ідеями й пошуку партнерів!

Заплановані заходи:

21 вересня

  • Запуск сторінки кампанії на eTwinning live;
  • онлайн-семінар з інклюзивності за участі 3 експертів з цієї теми (о 18:00 за Центральноєвропейським часом);
  • Старт конкурсу #eTwinclusion. Всі проекти, створені в рамках кампанії, стануть учасниками конкурсу. Для участі проекти мають бути узгоджені засновниками до 26 жовтня та в їхньому описі потрібно зазначити хештег #eTwinclusion. Засновники проекту-переможця отримають планшети.

25 вересня

  • Онлайн-подія з ітвіннерами, які реалізують проекти на тему інклюзивності (о 18:00 за Центральноєвропейським часом).

26 та 28 вересня

  • Онлайн-ярмарок ідей проектів – для вчителів початкових (26 вересня) та старших класів (28 вересня) о 18.00 за Центральноєвропейським часом. Перші 30 зареєстрованих учасників розкажуть про свої проекти (тривалість кожного виступу – 1 хвилина).  

26 жовтня

  • Закриття конкурсу. Завершальним акордом стане презентація спеціально випущеної книги з інклюзивності. Вона буде презентована в рамках eTwinning Annual Conference 2017. Долучитися до заходу можна буде завдяки онлайн-трансляції.

Листопад

Оголошення переможців конкурсу.

Приєднуйтеся до цієї важливої теми, заведіть нових друзів-однодумців та отримайте шанс виграти у конкурсі!