eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: серпень 2017

31 серпня 2017 року

Дайджест новин: серпень 2017

 

14–18 серпня

Презентація eTwinning в рамках мовного табору CampL.E.A.D в Заліщиках

Спікери-консультанти: ітвіннери Олександра Войчишин і Наталія Грушко (Заліщицька державна гімназія), та Тетяна Мікрюкова (Черкаська гімназія № 31); амбасадори Таїса Хриплива (Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.) та Оксана Штих (Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91)

У місті Заліщики пройшов мовний літній табір CampL.E.A.D, що зібрав близько 60 вчителів з 16 областей України. Серед учасників було також і 8 ітвіннерів, які отримали стипендію на навчання.

У рамках заходу аудиторія дізналася про eTwinning Plus. Консультантами з програми виступили: Оксана Штих, Таїса Хриплива, Олександра Войчишин, Тетяна Мікрюкова та Наталія Грушко. Ітвіннери провели індивідуальні консультації та ознайомили учасників з основними порталами програми, міжнародними проектами, можливостями самореалізації для вчителів. Також обговорили проблеми, які існують в проектній роботі та шляхи їхнього вирішення.

 

29 серпня

Презентація проектної діяльності в eTwinning вчителям іноземних мов Кам’янця-Подільського

Спікер: Світлана Остапова, Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А. Троян.

У Кам'янці-Подільському відбулося методичне засідання вчителів іноземних мов. Під час заходу розглядалися оновлені навчальні програми та практичне застосування компетентнісного підходу до організації навчання. Учасниками засідання стали близько 60 вчителів.

У рамках заходу ітвіннер Світлана Остапова виступила з темою «Створення проектів на порталі eTwinning plus». Вона розповіла про переваги участі у програмі, ознайомила учасників з практичними результатами своєї проектної діяльності та продемонструвала,  як ефективно інтегрувати проектну роботу в навчальний процес. 

 

30 серпня

Презентація eTwinning вчителям та батькам Київської спеціалізованої ЗОШ І ст. № 244

Спікер: Алла Яблонська, Київська спеціалізована ЗОШ І ст. № 244.

У Київській спеціалізованій ЗОШ І ст. № 244 відбулося зібрання вчителів, батьків новоприбулих учнів та членів батьківських комітетів.

Ітвіннер Алла Яблонська презентувала аудиторії програму eTwinning та розповіла про переваги участі у проектах для вчителів та учнів. Спікер наголосила на важливій ролі допомоги батьків дітям та вчителям у реалізації цих проектів, адже така співпраця є надзвичайно ефективною, особливо у початковій школі, коли можливості учнів роботи з інтернет-ресурсами є обмеженими. Також ітвіннер розповіла про результати роботи вчителів в еTwinning Plus протягом літніх канікул та поділилася планами на новий навчальний рік.