eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася щорічна Зустріч амбасадорів eTwinning Plus в Україні

15 серпня 2017 року

 

10–11 серпня у Києві пройшла традиційна Зустріч амбасадорів програми. Захід об’єднав представників PSA Ukraine та амбасадорів з усієї України для плідної роботи.

У перший день учасники дізналися про останні новини у програмі eTwinning Plus від Валентини Веліченко. Далі взяли участь у тренінгу для тренерів від Світлани Олейнікової –спеціаліста з розвитку соціальних проектів та громад, генерального директора Synergy Development Consulting. У рамках тренінгу навчилися діагностувати проблеми (на рівні процесів та організацій), шукати шляхи їхнього вирішення, переосмислювати ситуацію та ставити нові цілі.

Другий день заходу був також насиченим. Спершу Катерина Липовська ознайомила вчителів з найближчими планами з розвитку програми в Україні. Потім на учасників чекав тренінг з ораторської майстерності від театрального режисера та експерта з публічних виступів Ігоря Білиця. Під час тренінгу присутні навчилися не боятися виступати на публіці та не робити типових помилок «поганих спікерів». Після чого амбасадори поділилися власними досягненнями з розвитку програми у своїх регіонах за минулий навчальний рік та обговорили подальші перспективи роботи в активному бреінстормінгу.

Чергова традиційна зустріч амбасадорів пройшла успішно. Окрім нових навичок та плідної спільної роботи, не менш важливим був обмін досвідом у перервах на каву та щира радість одне одному – у спільноті найактивніших ітвіннерів програми, які є рушійною силою її процвітання.