eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Пройшла чергова eTwinning Plus Practical Session для новачків у програмі

1 серпня 2017 року

 

28 липня у Києві відбувся тренінг від PSA Ukraine для новеньких ітвіннерів. Захід зібрав близько 30 вчителів з усієї України. В якості спікерів заходу виступили представники PSA Сергій Теплов та Валентина Веліченко, а також амбасадори Олена Лук’янець та Юлія Троян.

На початку заходу Сергій Теплов презентував учасникам концепцію ключових компетенцій ХХІ ст., а Валентина Веліченко розповіла про останні новини, роботу в програмі eTwinning Plus та можливості, які вона дає вчителям.

Після чого Олена Лук’янець проінструктувала вчителів, які кроки потрібно зробити після реєстрації, а також розказала, як ефективно працювати з інструментами TwinSpace. Юлія Троян у свою чергу продемонструвала приклади найкращих проектів eTwinning – аби надихнути учасників на створення власних якісних проектів.

Також учасники мали можливість задати важливі питання про всі нюанси проектної діяльності та отримати на них вичерпні відповіді. Тож зовсім скоро Україна буде мати низку гарних проектів за участю нових членів сім’ї eTwinning.  

Відгук учасниці заходу Наталії Решетнік (Вінницький НВК: ЗОШ І–ІІІ ст.-гімназія № 6): «Дякую організаторам за можливість взяти участь у тренінгу. Мені сподобалася приємна атмосфера зустрічі та позитивне налаштуванняння кожного спікера. Також я мала нагоду поспілкуватися з досвідченими ітвінерами. Щиро дякую за практичні поради, які вони давали, та їхні відверті відповіді. Сподіваюся використати почуту інформацію при створенні нових проектів у наступному навчальному році».