eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася eTwinning Plus Practical Session для досвідчених ітвіннерів

1 серпня 2017 року

 

27 липня eTwinning Plus Practical Session у Києві зібрала близько 90 досвідчених ітвіннерів з усієї України. Спікерами виступили представники PSA Ukraine – Сергій Теплов та Валентина Веліченко, амбасадори програми – Олена Лук’янець, Анастасія Ситнік та Юлія Троян, а також амбасадор з Латвії Anna Balska.

Сергій Теплов розповів учасникам про те, як працювати з дітьми, враховуючи їхні індивідуальні потреби, та формувати невеликі команди на базі соціоніки (концепція типів особистості). У свою чергу Валентина Веліченок поділилася останніми новинами та планами щодо розвитку eTwinning в Україні.

Далі амбасадори програми провели пізнавальні майстер-класи. Олена Лук’янець розказала, як краще оформлювати TwinSpace; Анастасія Ситнік розповіла про користь онлайн-зустрічей та які інструменти TwinSpace й eTwinning Live використовувати для їхнього проведення; Юлія Троян розкрила секрети отримання відзнак eTwinning; Anna Balska ознайомила з корисними ICT для реалізації проектів.

Після чого представники PSA Ukraine відзначили найкращі проекти місяця та школи-лідери за кількістю проектів.

Так, нагороди за проект місяця отримали вчителі-куратори:

  • Олена Лук’янець (Київська гімназія №191 ім.П.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов)
  • Оксана Штих (Харківська ЗОШ № 91)
  • Таїса Хриплива (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • Оксана Нагорна (Полтавська гімназія № 6)

А відзнаку школи-лідера отримали:

  • Черкаська ЗОШ І–ІІІ ст. № 7
  • Покровський НВК № 1
  • Коростишівська Гімназія № 5 ім. Т. Шевченка
  • Первомайська гімназія

Відгук учасниці заходу Вікторії Шастун (Городищенський економічний ліцей):

«Практичний семінар eTwinning – це завжди незабутня подія; насичена приємними зустрічами і новими знайомствами, професійними спікерами та дружньою атмосферою. Тут ти відчуваєш свій професійний ріст та отримуєш дуже багато нових корисних інструментів, інновацій, цікавих ідей щодо проектної діяльності та вчительської роботи. Спікер Anna Belska надала багато сучасної інформації щодо ICT в проектах, яка буде корисною не лише для мене, а й для моїх учнів. Варто відмітити Олену Лук'янець, Анастасію Ситнік та Юлію Троян за доступність та простоту у викладенні матеріалу. Дякую всім організаторам заходу».