eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь у міжнародному контактному семінарі в Польщі

12 липня 2017 року

Українські ітвіннери взяли участь у міжнародному контактному семінарі в Польщі

6-9 липня у місті Казімєж-Дольни відбувся Контактний семінар eTwinning, присвячений темі «Art & Culture». Захід об’єднав учасників з Вірменії, Чехії, Кіпру, Тунісу, Словенії, Фінляндії, Угорщини, Латвії, Литви, України, Польщі та Молдови. Від України участь у ньому взяли: вчителі Ірина Восковцова (Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»), Олена Махун (Дубечненська ЗОШ І–ІІІ ст.) та Ірина Панасюк (Нововолинська ЗОШ I–III ст. № 5), а також Юлія Данилевич (PSA Ukraine).

Перший день заходу розпочався з майстер-класу амбасадора British Council Кріса Вільямса, який провів для учасників серію ice breaking-активностей та розказав, чому такими важливими є мистецтво та культура; яка роль колективної співтворчості у світі; та як все це можна використовувати у eTwinning-проектах, направлених на сталий розвиток партнерства. Далі ітвіннери взяли участь у спеціальному опитуванні щодо ключових інструментів програми та знайшли партнерів для майбутніх проектів.

Другого дня на учасників чекала низка корисних воркшопів за темами: інструменти платформи eTwinning; як використовувати музику для натхнення на уроках та в проектах, корисні ІКТ для реалізації проектів в сфері мистецтва та культури; онлайн-інструменти для співпраці, натхнення та творчості учнів.

В останній день події вчителі розглянули найцікавіші проекти за участі польських ітвіннерів та придумали власні, не менш цікаві проекти у командах. Після чого зареєстрували їх та представили аудиторії.

Відгук учасниці заходу Ірини Панасюк: «Я відкрила для себе абсолютно новий підхід до eTwinning-проектів у сфері мистецтва та культури. Оскільки я є вчителем англійської та польської мов, я не використовувала мистецтво безпосередньо як засіб для навчання. Тепер я бачу, як його можна застосувати ширше, залучивши інших вчителів, або навіть цілу школу. Також я дізналася про існування багатьох нових онлайн-інструментів та покращила свої вміння в сфері ІКТ. А живе спілкування також дало можливість покращити мої розмовні навички з англійської та польської».