eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: червень 2017

3 липня 2017 року

Дайджест новин: червень 2017

6 червня

Презентація-звіт про роботу в eTwinning для вчителів та батьків учнів Сокальської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4

Спікери: директор Наталія Дараган та ітвіннер Наталія Шульган, Сокальська ЗОШ І–ІІІ ст. № 4.

У Сокальській ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 відбулися загальношкільні збори «Звіт директора школи перед громадою 2016–2017 н.р.». Захід зібрав вчителів та батьків школи.

Один із пунктів звіту був присвячений темі «Проектна робота та міжнародна співпраця на базі  eTwinning».

Директор Наталія Драган зазначила, що участь у програмі дає гарні результати. Після чого перед аудиторією виступила ітвіннер Наталія Шульган, координатор eTwinning у школі. Вона розповіла про переваги програми та результати участі у ній. Також продемонструвала, як саме учні школи працюють над проектом, використовуючи сучасні ІКТ-інструменти, та розказала про їхні досягнення.

 

13 червня

Презентація можливостей eTwinning вчителям іноземної мови Волині

Спікер: Катерина Васюта; ЗОШ IIII ст. ім. В. Липинського, с. Затурці.

На базі Локачинської ЗОШ I–III ст.-гімназії відбувся семінар вчителів іноземної мови Локачинського району «Особливості змісту та шляхи навчання іноземних мов у 2017–2018 н. р. у відповідності до Концепції нової української школи». У рамках захожу перед учасниками виступила ітвіннер Катерина Васюта з доповіддю на тему «Перспективи та досвід роботи у проекті Євросоюзу eTwinning Plus».

Ітвіннер познайомила колег із програмою, розповіла про переваги для учнів та вчителів, поділилась власним досвідом роботи в eTwinning Plus. Зокрема, вона розповіла про реалізацію 2 проектів «My First Alphabet Book»  та  «TeenSummer» та продемонструвала, що у цій програмі можуть брати участь як першокласники, так і підлітки. На завершення виступу вчителі зацікавлено ознайомилися із інформаційними матеріалами про eTwinning.

 

22 червня

Вебінар про eTwinning в рамках Міжнародного інтернет-марафону від ВГ «Основа» 

Спікер: Тетяна Глебова, Маріупольська спеціалізована ЗОШ-інтернат № 37.

Ітвіннер Тетяна Глебова провела всеукраїнський вебінар у рамках І Міжнародного інтернет-марафону від ВГ «Основа»  за темою «Як зробити кожен урок цікавим та корисним,  або 7 дієвих порад для успішного вчителя». Його слухачами стали 270 педагогів з різних регіонів України. 

У ході вебінару вчитель розповіла учасникам про особливості, можливості та ключові ідеї програми eTwinning Plus; ознайомила з прикладами й особливостями реалізації проектів; поділилася власним досвідом проектної діяльності та продемонструвала матеріали своїх проектів.

Слухачі також дізналися, як шукати та розпочинати проекти, вибудовувати план реалізації проекту; які ІКТ допомагають реалізовувати проекти; як організовувати учнів та поєднувати цю діяльність з навчальним планом.

 

23 червня

Президент Мальти вручив мальтійським учням-ітвіннерам грамоти від українських партнерів

Партнери від України: директор Георгій Костильов, ітвіннери Ірина Шамота й Світлана Товпеко; Київська спеціалізована ЗОШ 155.

На офіційній церемонії завершення навчального року в коледжі Св. Іллі на о. Мальті Президент країни Марі-Луїз Колейро Прека вручила учням-ітвіннерам грамоти від українських партнерів.

Спеціальну відзнаку започаткувала Київська спеціалізована ЗОШ № 155, аби відмітити досягнення учнів і вчителів у виконанні багаторічного спільного проекту Co-Teaching Project, що базується на вивченні англійською мовою хімії та біології з інтенсивним використанням IКT та білінгвального навчання. Протягом останнього навчального року в проекті взяло участь понад 600 учнів. Вручення Президентом Мальти українських грамот свідчить про високу оцінку досягнень учнів та педагогів України і Мальти у створенні єдиного Європейського освітнього простору та зближення двох країн.