eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: травень 2017

6 червня 2017 року

Дайджест новин: травень 2017

26 квітня – 1 травня

Поїздка ітвіннерів Хімчинської ЗОШ І–ІІІ ст до партнерів з Туреччини.

Учасники-ітвіннери від України: вчитель Ілона Білійчук, директор Валентина Розвадовська та учні Хімчинської ЗОШ І–ІІІ ст.

Ітвіннери Хімчинської ЗОШ І–ІІІ ст. відвідали школу-партнера Ismet Inönü Ortaokulu Müdürlügü у місті Козан, Туреччина. До складу української делегації входили 4 учні, 3 вчителі школи, методист іноземних мов та зовнішнього незалежного оцінювання методкабінету Косівської райдержадміністрації Світлана Цикаляк.

Партнерство між школами зародилося під час роботи над eTwinning-проектом «Традиції і звичаї: національні, регіональні та міжнародні», засновниками якого були Ілона Білійчук (Україна) та Есра Шенер (Туреччина).

У рамках візиту учасники обмінювалися ідеями, презентували Україну й Туреччину, відвідали визначні пам’ятки міста Козан, Центр мистецтв, початкову та середні школи; поспілкувалися з мером та начальником управління освіти. Окрім цього, спробували національні страви, отримали не лише пам’ятні подарунки,а найцінніше – мотивацію до плідної роботи та нових друзів, які тепер стали не просто партнерами, а по-справжньому близькими людьми.

 

11 травня

Стаття про проектний досвід в eTwinning

Автори: ітвіннери Віта Палагнюк та Світлана Остапова, Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А. Троян
Ітвіннери Віта Палагнюк та Світлана Остапова написали статтю «Партнерські проекти на європейському порталі eTwinning», де поділилися корисним проектним досвідом роботи в програмі. Матеріал опубліковано в науково-методичному журналі «Педагогічний вісник» (№1 (46), 2017).

 

16 травня

Семінар про можливості eTwinning Plus для вчителів іноземної мови Луцького району

Спікер: Ніна Новосад, вчитель ЗОШ І–ІІІ ст. с. Липини

На базі ЗОШ І–ІІІ ст. у селі Липини був проведений семінар для вчителів іноземної мови Луцького району на тему «Вдосконалення якісного рівня викладання англійської мови у позаурочний час». На заході було присутні 25 вчителів іноземної мови, методист районного відділу освіти та дирекція школи.

Під час семінару розглядали питання організації мовних майданчиків та таборів. Ітвіннер Ніна Новосад розповіла аудиторії про те, як роботу над проектами у програмі eTwinning можна вдало поєднати з роботою літнього мовного табору.

Також ітвіннер ознайомила учасників з сучасними ІКТ-інструментами та програмами. Під час її майстер-класу вчителі іноземної мови уявили себе учнями табору та пройшли квіз Kahoot; записали діалоги за допомогою Vacaroo; обговорили різні корисні для роботи програми у TodaysMeet; розповіли про свої емоції за допомогою MemeGenerator та навчилися публікувати матеріали на дошці Padlet.