eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь у міжнародному заході в Німеччині

22 травня 2017 року

Українські ітвіннери взяли участь у міжнародному заході в Німеччині

4–6 травня у Мюнхені відбувся захід на тему «Creative and Cultural Education – Inclusive Approaches». Подія зібрала ітвіннерів з Албанії, Австрії, Бельгії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Ірландії, Латвії, Литви, Мальти, Нідерландів, Польщі, Португалії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Великобританії та України.

 Нашу країну на заході представили Валентина Веліченко (координатор, PSA Ukraine), Юлія Троян (амбасадор, Хмельницька спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 6) та Жанна Бондар (ітвіннер, Первомайська гімназія).

Упродовж трьох днів на учасників чекала насичена програма: виступи експертів з освіти, корисні воркшопи, знайомство та нетворкінг, створення команд і проектів, обмін досвідом у колі однодумців з усієї Європи.

Воркшопи були поділені за темами: музика й звуки, робота з текстами, мистецтво, образотворче мистецтво та дизайн, командна взаємодія. При цьому ітвіннери не просто знайомилися з темами, а й ставали творцями власної музики, текстів, відео, фото, анімацій, перформансів, креативних ігор тощо. Крім цього, вчителі навчилися використовувати нові онлайн-сервіси та інструменти для розвитку творчості в учнів.

Також у рамках заходу учасники завели нові корисні знайомства, обговорили нові виклики освіти, знайшли міжнародних партнерів та започаткували нові проекти.