eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: квітень 2017

10 травня 2017 року

Дайджест новин: квітень 2017

20 квітня

Стаття про eTwinning як інструмент розвитку навичок ХХІ ст.

Автор: Світлана Малій, Нікопольська гімназія № 15.

Стаття ітвіннера Світлани Малій відзначена званням «Вибір редакції» у Форумі педагогічних ідей «УРОК». Тема матеріалу – «Навчальна програма eTwinning та навички 21 століття». Стаття опублікована в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» (№ 02/2017) видавництва «Плеяди». Ознайомитися з публікацією можна на нашому сайті.

 

24 квітня

Презентація eTwinning Plus та онлайн-сервісів для освітян Дніпропетровщини

Спікер: Тетяна Грабко, Солонянська ЗОШ № 2 І–ІІІ ст.

Ітвіннер Тетяна Грабко виступила на семінарі для заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи в Солонянському районному методкабінеті.

Спікер провела презентацію eTwinnig Plus та воркшоп з використання онлайн-інструментів, а  також поділилася своїм проектним досвідом. Учасники заходу ознайомилися з особливостями TwinSpace, переглянули цікаві проекти. 

А під час майстер-класу з використання сервісу Рlickers, що дозволяє проводити опитування та оцінювати знання, заступники директорів пройшли тестування в режимі реального часу та перевірили свої знання щодо організації та проведення ДПА. 

У ході семінару учасники переконалися, що eTwinnig Plus – це чудова можливість  долучитися до культурної спадщини різних країн, познайомитись з однодумцями, поділитись новими ідеями, реалізувати креативний підхід до навчання та покращити рівень використання ІКТ.

 

28 квітня

Презентація проектної діяльності в eTwinning для іспаністів України

Спікер: Олена Балуба, Олександріївський НВК «ЗНЗ І–ІІІ ст. № 9-спеціалізована ЗОШ».

Олена Балуба виступила на ХІІ Дидактичних курсах іспаністів України, що проходили в Києві.  Організатором виступила Асоціація іспаністів України під егідою Посольства Королівства Іспанії.

Ітвіннер виступила з доповіддю на тему «Проекти eTwinning та використання ІКТ». Вона розповіла учасникам про  програму; поділилася досвідом роботи в проектах eTwinning; продемонструвала корисні для проектної діяльності онлайн-інструменти; відповіла на запитання про реєстрацію в програмі та роздала інформаційні буклети про eTwinning Plus.

 

29 квітня

Презентація eTwinning Plus у форматі вебінару

Спікер: Тетяна Глебова, Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37

Тетяна Глебова стала однією з фіналісток конкурсу «Народний спікер – 2017», організаторами якого виступили ВГ «Основа»  та GEdDiscovery. У ході конкурсу ітвіннер провела всеукраїнський вебінар за темою «Вмотивований учень – успішний учитель». Його слухачами стали 49 вчителів різних предметів з усієї України.

У рамках вебінару ітвіннер розкрила можливості програми eTwinning Plus і центрального порталу як фактору підвищення пізнавального інтересу та мотивації навчання в учнів. Також  спікер поділилася власним досвідом проектної діяльності та продемонструвала матеріали своїх проектів.