eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: березень 2017

4 квітня 2017 року

 

13 березня

Презентація eTwinning Plus депутатам міськради Кропивницького

Спікери: Світлана Дика та учні-ітвіннери, Кропивницьке НВО-ЗОШ І–ІІІ ст. № 31, ЦДЮТ «Сузір'я».

У Кропивницькому 13 навчальних закладів презентували депутатському корпусу «нову українську школу у Кропивницькому». Захід відбувся у в НВО № 25. Депутати мали можливість ознайомитися з використанням новітніх технологій у навчально-виховному процесі у школі.

У рамках заходу ітвіннер Світлана Дика разом зі своїми учнями ознайомила аудиторію з можливостями eTwinning Plus та з успішним використанням проектного підходу на прикладі реалізованого проекту «Let’s Give Peace a Chance!».

 

15 березня

Майстер-клас «Організація міжнародної діяльності в початковій школі» на прикладі eTwinning

Спікери: Ольга Яблонська, Алла Яблонська, Лариса Топчій, Алла Коваленко; Київська Спеціалізована ЗОШ І ст. № 244.
 

У Київській Спеціалізованій  ЗОШ № 244 відбувся майстер-клас для молодих вчителів англійської мови на тему «Організація міжнародної діяльності в початковій школі».
Захід розпочався з виступу ітвіннера Алли Яблонської, голови МО вчителів англійської мови школи, яка розповіла гостям про участь НЗ у програмі eTwinning. Після чого ітвіннер Лариса Топчій надала поради майбутнім учасникам програми та поділилася секретами, як стати успішним ітвіннером.
Далі гості взяли участь у воркшопі від ітвіннера Ольги Яблонської. Вчитель поділилася досвідом практичного застосування інструментів WEB 2.0. у викладанні англійської мови в початковій школі та розповіла про їхню роль у створенні успішного проекту. У свою чергу ітвіннер Алла Коваленко поділилася власним досвідом створення інтерактивних книг та анімованих презентацій.
Учасники майстер-класу виявили щире зацікавлення участю в міжнародних проектах eTwinning.

 

15 березня

Практикум-презентація eTwinning Plus

Спікер: Ольга Розводовська, Первомайська ЗОШ І–ІІІ ст. № 12.

У Первомайській ЗОШ І–ІІІ ст. № 12 відбувся практикум для вчителів англійської мови шкіл міста. Під час заходу директор Тетяна Пустова познайомила колег з можливостями eTwinning Plus. У свою чергу ітвіннер Ольга Розводовська розповіла про свій досвід міжнародної співпраці та особливості реалізації проектів, а також зробила наголос на тому, що eTwinning є стимулом до самовдосконалення вчителів та учнів.

 

16 березня

Презентація eTwinning Plus у «Школі молодого ітвіннера»

Спікер: Ірина Панасюк, Нововолинська ЗОШ І–ІІІ ст. № 5; Оксана Смаль, Ковельська міська гімназія.

За ініціативи методиста англійської мови Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Світлани Бацмай відбулося чергове засідання «Школи молодого ітвіннера». Участь у ньому взяли слухачі курсів, вчителі англійської мови Волинської області.

З презентацією програми eTwinning Pus виступили ітвіннери Ірина Панасюк та Оксана Смаль. Вони розповіли присутнім про основні ідеї програми та поділилися власним досвідом роботи над проектами, а також надали інформаційну підтримку бажаючим зареєструватися в програмі.

 

16 березня

Презентація eTwinning як інструменту для впровадження ІКТ в школах

Спікер: Тетяна Капшитер, Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37.

 

У Краматорській спеціальній ЗОШ-інтернаті № 33 відбулося засідання творчої групи заступників директорів шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи на тему «Використання ІКТ в умовах спеціальної ЗОШ-інтернату».

У рамках заходу ітвіннер Тетяна Капшитер виступила з презентацією «Можливості порталу eTwinning Plus щодо професійного розвитку вчителів». Вона розповіла учасникам про історію створення програми та можливості, які вона надає учням, вчителям та школам. Також спікер розповіла, як пройти реєстрацію на порталі, як приєднатися до проекту та розпочати роботу в ньому; презентувала свій досвід реалізації міжнародних eTwinning-проектів; відповіла на запитання учасників.

17 березня

Презентація eTwinning Plus у контексті розвитку ключових компетенцій

Спікер: Марина Гуріна, Дмитрівська ЗОШ І–ІІІ ст.

На базі Дмитрівської ЗОШ І–ІІІ ст. відбувся районний семінар для завідувачів директорів  шкіл Бердянського району. Тема семінару: «Комплексний розвиток ключових компетенцій школярів та використання новітніх підходів у навчанні і вихованні через участь у міжнародній програмі eTwinning».

На початку події, разом із привітанням директора школи Олександра Чиркова, учасники переглянули відеоролик «eTwinning FUSE», який надихнув їх приєднуватися до програми. Далі аудиторія дізналася про концепцію ключових компетенцій ХХІ ст. Після чого ітвіннер Марина Гуріна ознайомила присутніх з історією виникнення eTwinning; розповіла про те, як вона допомагає у професійному розвитку вчителів та відкриває дітям шлях до співпраці з учнями Європи. Також вона показала, яких результатів досягли учні школи у проектах. Подія завершилася колективним заповненням онлайн-дошки Padlet, де вчителі розмістили свої позитивні враження від заходу.

 

29 березня

Презентація eTwinning Plus та корисних онлайн-сервісів

Спікер: Інна Кривохижа, Тетяна Матюха, Білопільська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст.№ 1.

Ітвіннери Інна Кривохижа й Тетяна Матюха провели семінар для 25 вчителів Білопільського району на тему «The Ways of Updating Educational Content of Foreign Languages Based on Using Progressive Pedagogical Technologies, Internet Content and eTwinning platform».

Вчителі розповіли про переваги eTwinning Plus для українських шкіл, розвиваючі заходи для вчителів-учасників програми та сучасні підходи, які можна використовувати у проектах. Також вони поділилися власним досвідом проектної діяльності та продемонстрували матеріали своїх найуспішніших проектів. У практичній частині семінару учасники дізналися про сервіси Tagxedo, Padlet, Voki та  Biteable, які урізноманітнюють уроки та підвищують в учнів мотивацію до навчання.

Наприкінці заходу спікери продемонстрували потенційним ітвіннерам, як зареєструватися, долучитися до проекту, завантажувати матеріали після реєстрації тощо.