eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: лютий 2017

1 березня 2017 року

 

1 лютого

Презентація інструментів порталу eTwinning Plus 

Спікери: Юлія Клименко, Леся Чепенко, Мирноградський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія».

В Мирноградському НВК «ЗОШ І ст.-гімназія» Донецької області відбувся майстер-клас для педагогів на тему «Інструменти порталу eTwinning Plus».

Ітвіннери Юлія Клименко та Леся Чепенко розповіли учасникам про основні інструменти програми та дали змогу на практиці застосувати їх. Також у ході заходу було розглянуто низку тем: корисні інформаційно-комп’ютерні технології, основи планування проектів, командна робота. Обмін досвідом з колегами залишив позитивні враження та прагнення до практичної реалізації проектно-орієнтованого навчання в програмі eTwinning Plus.

 

16 лютого

Презентація eTwinning Plus у контексті роботи на ГПД

Спікер: Ольга Яблонська, Київська Спеціалізована ЗОШ І ст. № 244.

У Києві, на базі Спеціалізованої ЗОШ І ст. № 244, пройшов семінар-практикум для вихователів ГПД Оболонського району на тему «Творчий підхід до організації роботи на ГПД».
Під час семінару ітвіннер Ольга Яблонська розповіла про співпрацю вихователів ГПД і вчителів англійської мови у проектах еTwinning.
Ітвіннер ознайомила учасників з особливостями роботи в програмі,  перевагами для учнів та вчителів, інструментами порталу, корисними онлайн-ресурсами. Також вона розповіла про свій проектний досвід та поділилася  секретами  успіху й методами спільної роботи над проектами вчителів англійської мови та вихователів ГПД.
По завершенню семінару вихователі ГПД виявили жваве зацікавлення можливостями, які надає програма eTwinning Plus.

 

17 лютого

Презентація eTwinning Plus на міні-EdCamp Ukraine

Спікер: Наталія Голубєва, Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».

Наталія Голубєва презентувала програму eTwinning Plus у рамках регіональної (не)конференції міні-EdCamp Ukraine «Сузір’я педагогічної думки», що проходила у Юліївці (Запорізька обл.). Учасниками конференції були вчителі Запоріжжя та Запорізької області.

Ітвіннер розповіла про свій досвід реалізації міжнародних eTwinning-проектів; як планувати проекти й шукати партнерів; як програма розширює сферу освітніх можливостей для учнів і вчителів та підвищує мотивацію до навчання; відповіла на запитання учасників. Також вона провела практичне заняття, продемонструвавши учасникам  онлайн-інструменти та сервіси, які можна використовувати у проектах і навчальній діяльності.

 

20 лютого

Презентація можливостей eTwinning Plus для інтерактивного навчання

Спікери: Світлана Дика та учні 7-Б класу, Кропивницьке НВО-ЗОШ І–ІІІ ст. № 31, ЦДЮТ «Сузір'я».

У місті Кропивницький в рамках заходів з реалізації проекту «Нова українська школа» відбувся семінар-практикум для керівників навчальних закладів міста. Захід було проведено на базі НВО № 25 «ЗОШ І–ІІІ ст., природничо-математичний ліцей», центр позашкільного виховання «Ліра».

У рамках семінару перед учасниками виступили  ітвіннер Світлана Дика та її учні 7 класу з  темою: «Використання на уроках англійської мови планшетів та інтерактивної дошки у поєднанні з Європейською навчальною онлайн-платформою eTwinning Plus». Ітвіннери ознайомили аудиторію з можливостями програми та презентували свою роботу в проекті «Let’s Give Peace a Chance!».

 

20 лютого

Презентація можливостей еTwinning Plus

Спікери: Наталія Костишин, Дзвиняцька ЗОШ ІІІІ ст.; Світлана Чайка, Грабовецька ЗОШ ІІІ ст.

В смт. Богородчани на базі районного методичного кабінету управління освіти відбувся семінар вчителів англійської мови. Захід об’єднав 35 учасників та був присвячений темі: «Що дає навчальним закладам участь у еTwinning Plus». Спікерами заходу стали ітвіннери Наталія Костишин та Світлана Чайка.

Світлана Чайка  поділилася враженнями щодо участі шкіл України у програмі, зробила акцент на тому, що еTwinning Plus – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІКТ, а також розказала про свої плани щодо співпраці з однією зі шкіл Сербії.

У свою чергу Наталія Костишин ознайомила присутніх зі своєю роботою над українсько-польсько-грузинським проектом «Just Do It», метою якого є подолання культурних бар’єрів та можливість долучитись до культурної спадщини різних країн. Зокрема, вона розповіла про те, як учні її школи познайомилися з партнерами та їхньою культурою, а також зняли фільм про рідне село. Наприкінці виступу Наталія Костишин наголосила, що еTwinning – це можливість реалізовувати креативний підхід у навчанні, заводити контакти з європейськими учителями та учнями, обмінюватися досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

 

23 лютого

Презентація еTwinning Plus

Спікер: Ольга Яблонська, Київська Спеціалізована ЗОШ І ст. № 244.

На базі Київської Спеціалізованої ЗОШ І ст. № 244 був проведений семінар-практикум для керівників НЗ Києва, слухачів курсів підвищення кваліфікації при Київському університеті ім. Б. Грінченка.
На заході виступила ітвіннер Ольга Яблонська, яка презентувала присутнім eTwinning Plus.
Учасники семінару були ознайомлені з історією створення програми та можливостями, які вона надає учням, вчителям та школам. Також спікер розповіла, як пройти реєстрацію на порталі, приєднатися до проекту та розпочати роботу в ньому.
Гості семінару з цікавістю переглянули презентацію проекту «Follow our magic trails», який став одним із найкращих проектів 2016 р. в Україні. По завершені заходу ітвіннер відповіла на запитання та запросила аудиторію до участі в програмі.

 

28 лютого

Презентація eTwinning Plus 

Спікер: Олена Махун, ЗОШ І–ІІІ ст., с. Дубечне.

Ітвіннер Олена Махун презентувала прпрограму в рамках районного засідання творчої групи «Проектна діяльність на уроках іноземної мови» вчителів англійської мови у смт. Стара Вижівка. Вона виступила із доповіддю «eTwinning як засіб реалізації проектної діяльності».

Ітвіннер розповіла про етапи проектної діяльності, зробивши наголос на тому, що використання інтернет-ресурсів є запорукою успішної реалізації поставлених завдань, а  eTwinning є стимулом до самовдосконалення вчителів та учнів. Також вона продемонструвала процедуру реєстрації та поділилася своїми позитивними враженнями від участі в програмі.