eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Реєстрація нових шкіл для участі в програмі eTwinning Plus

24 грудня 2013 року

У 2013 р. до програми було залучено 78 перших шкіл з України, на сьогодні участь у ній беруть 146 шкіл. Більшість з них успішно використали можливості eTwinning Plus та гідно представили нашу країну в міжнародних проектах.

 У 2015 році реєстрацію нових учасників обмежено. Якщо ви маєте бажання приєднатися до програми, PSA Україна може зареєструвати 1 вчителя від вашої школи, за умови, якщо новий учасник буде активним у проектній діяльності (протягом 1-3 місяців з моменту підключення до програми візьме участь у міжнародному проекті eTwinning Plus).

У випадку успішної діяльності вашого вчителя в програмі, ви отримаєте можливість підключити інших представників від вашої школи, які матимуть щире бажання приєднатися до діяльності eTwinning.   

У ході подальшої реалізації міжнародних проектів в команду до вашої школи також можна буде підключити не лише зареєстрованих вчителів, але й інших вчителів та співробітників навчального закладу. Ви зможете самостійно зареєструвати додаткових учасників у робочій області Твінспейс кожного конкретного проекту, в якому візьме участь ваша школа.

Вимоги до шкіл-учасниць програми:

  • наявність комп’ютерного класу;
  • підключена мережа інтернет;
  • наявність ресурсу часу – бажання вчителів виділяти свій особистий час для участі в програмі чи можливість максимально інтегрувати участь в програмі в навчальний процес.

За умови активної діяльності в програми, від кожної школи-учасниці агентство PSA може зареєструвати від 1 до 4 вчителів. При виборі вчителів-учасників програми eTwinning Plus просимо вас звернути увагу на наявність у них рекомендованих знань та навичок:

  • знання інформативних технологій;
  • навички роботи з комп’ютером;
  • знання іноземної мови (якщо від школи участь беруть кілька вчителів з різних предметів, достатньо, щоб хоча б один із них володів іноземною мовою).

Для підключення до програми просимо вас заповнити анкету, що додається нижче (Додаткові файли).

Головні етапи підключення до програми:

  1. Надішліть заповнену анкету вчителя в службу підтримки за електронною адресою helpdesk@etwinning.com.ua
  2. Наші співробітники  зв’яжуться з вами та надішлють форми для реєстрації.
  3. Надішліть реєстраційні форми на електронну адресу helpdesk@etwinning.com.ua
  4. Зареєстрований учасник отримає повідомлення про реєстрацію та рекомендації щодо роботи з центральним порталом на електронну адресу, вказану в реєстраційній формі.

З цього моменту ваша школа станете учасником програми eTwininng Plus.

Якщо ваш вчитель візьме активну участь у проекті eTwinning протягом перших місяців у програмі, керівництво вашої школи зможе обрати ще від 1 до 3 найактивніших вчителів для реєстрації на центральному порталі (при виборі зверніть увагу на рекомендовані вище знання та навички). Для цього вони мають також заповнити реєстраційні форми та вислати їх на адресу helpdesk@etwinning.com.ua.

 

Додаткові файли

272_31-50335.doc

25.5 Кб Скачати