eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини від вчителів за грудень 2016

5 січня 2017 року

 

2 грудня

Презентація eTwinning Plus

Спікери: амбасадор Оксана Штих та івтіннер Олеся Панова, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91.

Оксана Штих та Олеся Панова виступили на 5 міському форумі шкільних євроклубів Харкова. Захід проходив у Спеціалізованій школі № 99. Його учасниками стали близько 100 вчителів-кураторів та учнів-членів євроклубів з різних шкіл міста.

Ітвіннери презентували присутнім eTwinning Plus, розповіли про переваги для учнів та вчителів, поділились своїм досвідом участі у міжнародних проектах, закликали приєднуватись і ставати активними учасниками  програми.

 

6 грудня

Презентація eTwinning Plus у рамках вебінару

Спікер: Дар'я Арцимєєва, Новопільський НВК.

На базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар «Головні напрямки розвитку англійської мови у Дніпропетровській області». Протягом нього розглядалися найактуальніші питання щодо сучасного стану викладання англійської мови у навчальних закладах, інноваційні методики та проекти, до яких може долучитися вчитель. Учасниками вебінару стали близько 70 вчителів.

У рамках заходу Дарья Арцимеєва виступила з темою  «Участь учнів шкіл  Дніпропетровської області у програмі eTwinning Plus». Вона презентувала проектну роботу вчителів та учнів- ітвіннерів та показале, як ця діяльність розвиває 8 ключових компетенцій ХХІ ст. 

 

6 грудня

Презентація eTwinning Plus

Спікер: амбасадор Вікторія Гарбуз, Ковельська міська гімназія.

Вікторія Гарбуз презентувала eTwinning Plus 20 вчителям англійської мови, слухачам курсів підвищення кваліфікації у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Вікторія розповіла, як участь у програмі допомагає формувати важливі компетенції та вміння, підвищує мотивацію учнів до вивчення іноземних мов, а також створює можливості для прямої взаємодії, обміну інформацією та досвідом між усіма учасниками eTwinning-проектів. Також амбасадор наголосила, що завдяки використанню проектної та інформаційно-комунікаційних технологій навчання, в учнів формуються знання, які переходять у розуміння, а розуміння – в навички.

Після чого спікер поділилася досвідом реалізації власних успішних проектів та розповіла, які можливості програма відкриває учителям для професійного розвитку, обміну та переймання корисного досвіду європейських колег. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні буклети та запрошення долучатися до участі у програмі.

 

8 грудня

Презентація eTwinning Plus та онлайн-сервісів для вчителя

Спікери: амбасадор Анастасія Ситнік (Спеціалізована ЗОШ № 126) та ітвіннер Тетяна Кондрашова (Середня ЗОШ № 30).

На базі Середньої ЗОШ № 30 міста Кам’янське відбулася зустріч керівників євро клубів. Захід зібрав близько 30 учасників – керівників євроклубів шкіл міста, вчителів різних предметів, заступників директорів шкіл.

У рамках події амбасадор Анастасія Ситнік та ітвінер Тетяна Кондрашова виступили з презентацією «Розвиток та ключові ідеї програми eTwinning».

Анастасія Ситнік розповіла учасникам про ключові ідеї та проекти eTwinning; можливості, заходи й нагороди для учасників; як зареєструватися і стати координатором проектів. Також амбасадор поділилася особистим проектним досвідом.
У свою чергу Тетяна Кондрашова розповіла про власну роботу в програмі, свої успіхи та нагороди;  провела практичний майстер-клас по роботі з онлайн-сервісом Kizoa та веб-квест, в якому познайомила слухачів з технологією QR сode.

 

9 грудня

Презентація eTwinning Plus та онлайн-сервісів для вчителя

Спікер: амбасадор Олена Науменко, Черкаська гімназія № 31.

У Вінниці відбулися освітні семінари для керівників і вихователів дошкільних навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Учасниками стали близько 60 освітян міста.

Семінари провела амбасадор програми Олена Науменко за сприянням колишнього ітвіннера, а сьогодні – директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко.

У рамках семінарів амбасадор ознайомила учасників з ключовими ідеями eTwinning; розповіла про можливості, які надаються учасникам; поділилася проектним досвідом; показала, як можна долучитися до програми; ознайомила з основними розділами порталу. Також провела гру за допомогою сервісу Kahoot, роздала інформаційні брошури та відповіла на запитання аудиторії.

 

14 грудня

Організація форуму про розвиток ключових компетенцій на прикладі eTwinning

Спікер: Ольга Ралько, Бердянська гімназія № 1 «Надія».

У Бердянській гімназії № 1 «Надія» вчителями кафедри іноземних мов проведено міський педагогічний форум вчителів англійської мови на тему «Формування комунікативної компетентності учнів через їх залучення до міжнародних проектів». Участь у ньому взяли 22  вчителя та завідувач методкабінетом міського відділу освіти Наталія Скиртач.

На заході виступила Ольга Ралько з доповіддю про впровадження концепцiї європейських ключових компетенцій та участі в еTwinning Plus. Після чого вчителі на практиці розробляли власні міні-проекти за заданим алгоритмом.

 

15 грудня

Презентація eTwinning Plus

Спікер: Галина Могиляк, Львівська Спеціалізована ЗОШ № 81 ім. П. Сагайдачного

У Львівській Спеціалізованій ЗОШ № 81 відбувся районний семінар директорів. На заході були присутні представники відділу освіти Львова та директори шкіл міста.

У рамках події директор школи Богдана Проців та ітвіннер Галина Могиляк презентували програму eTwinning Plus, її головну ідею та можливості для розвитку шкіл, учнів і вчителів.

 

19 грудня

Презентація eTwinning Plus  

Спікер: Вікторія Ломака, Сумська ЗОШ IIII ст. № 5.

Вікторія Ломака презентувала програму eTwinning Plus в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. На заході були присутні 25 вчителів англійської мови області.

Педагог виступила з коротким описом історії програми, розповіла про її переваги для вчителів й учнів, поділилася своїм практичним досвідом участі в проектах. Наприкінці виступу ітвіннер закликала всіх бажаючих долучитися до найбільшої мережі шкіл в Європі та пояснила як правильно для цього зареєструватися.

 

21 грудня

Презентація розвитку ключових компетенцій на прикладі eTwinning

Спікер: Ольга Ралько, Бердянська гімназія № 1 «Надія».

У Бердянську відбувся міський семінар для заступників директорів з науково-методичної роботи. Учасниками заходу стали 25 представників адміністрацій загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Ольга Ралько презентувала присутнім концепцiю розвитку європейських ключових компетенцій на прикладі своєї роботи в програмі eTwinning Plus.

 

27 грудня

Презентація eTwinning Plus

Спікер: амбасадор Таїса Хриплива, Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

У Решетилівській гімназії Полтавської області відбулося засідання методичної комісії вчителів зарубіжної літератури. Захід зібрав 25 учасників.

Амбасадор Таїса Хриплива  презентувала присутнім ключові ідеї eTwinning та провела воркшоп «Як зареєструватися й працювати над проектом». У свою чергу Ольга Глушко, методист районного віділу освіти, розповіла вчителям про реалізацію eTwinning Plus в Україні та ключові компетенції ХХІ ст.

 

27 грудня

Воркшоп з інструментів eTwinning Plus та онлайн-сервісів в рамках школи молодого ітвіннера

Спікер: амбасадор Олена Науменко, Черкаська гімназія № 31.

У Черкасах відбулося третє засідання школи молодого ітвінера «eTwinning School». Учасниками воркшопу стали 28 вчителів англійської мови та інформатики. Спікером виступила Олена Науменко.

У рамках заходу присутні вивчали інструменти TwinSpace; дізнавалися, як започаткувати проект та що потрібно враховувати, щоб він був успішним. Також амбасадор ознайомила учасників з умовами отримання National і European Quality Labels, продемонструвала роботу з сервісами Tagul та Padlet.

 

28 грудня

Презентація eTwinning Plus

Спікер: амбасадор Таїса Хриплива, Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

Вчителі та учні Решетилівського, Машівського та Миргородського району Полтавської області відвідали захід у рамках проекту «Допоможемо сільським
вчителям» за підтримки посольства США. Організаторами виступили працівники ресурсного центру  «Вікно в Америку».

Захід проходив у центральній бібліотеці міста Полтава та об’єднав 25 учнів, 5 вчителів англійської мови, 1 методиста інституту післядипломної освіти та 3 працівника ресурсного центру. У рамках події Таїса Хриплива ознайомила учасників з програмою eTwinning Plus та запросила взяти участь у ній.