eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дайджест новин: січень 2017

1 лютого 2017 року

 

3 січня

Презентація eTwinning Plus 

Спікери: Людмила Литвин, Тетяна Костянко, Новогродівська ЗОШ І–ІІІ ст. № 7

Людмила Литвин і Тетяна Костянко презентували програму на засіданні Методичного об’єднання вчітелів іноземних мов міста. Участь у зібранні взяли 10 вчителів та методист відділу освіти І. Макій.

Ітвіннери виступили з доповідю «Програма eTwinning Plus. Цілі та задачі». Після чого Людмила Литвин розповіла також про можливості професійного зростання у програмі. Виступи вчителів викликали жваве обговорення та зацікавленість щодо участі в eTwinning.

 

4 січня

Презентація eTwinning Plus 

Спікер: Ірина Панасюк, Нововолинська ЗОШ І–ІІІ ст. № 5.

На міському засіданні методичного об'єднання вчителів іноземної мови у місті Нововолинськ Ірина Панасюк виступила з доповіддю «Для чого нам потрібен eTwinning і як його використовувати». Вона представила необхідність навчання, в основі яких лежать ключові компетенції та наскрізні вміння й навички; поділилася європейським досвідом у цій галузі; розповіла про історію виникнення eTwinning; пояснила про переваги і можливості співпраці українських шкіл з європейською освітньою спільнотою.

У ході презентації ітвіннер також продемонструвала процедуру реєстрації, пообіцяла підтримати нових учасників за допомогою новоствореної групи «Novovolynsk and eTwinning» та реєстрації проекту «eTwinning in Novovolynsk Schools», метою якого є демонстрування роботи у TwinSpace. Також розповіла про свій досвід реалізації eTwinning-проектів та поділилася позитивними враженнями своїх учнів. 

 

25 січня

Презентація eTwinning Plus для роботи з учнями початкової школи

Спікер: Юлія Григоренко, Решетилівська ЗОШ І ст.

З 24 по 27 січня в рамках проведення обласного конкурсу «Учитель року 2017» Полтава стала місцем народження нових педагогічних технологій та інноваційних ідей, джерелом творчості, любові до професії вчителя  та дітей.

У ході конкурсу було проведено низку майстер-класів, основною метою якого було ознайомлення з новинками у професійній діяльності вчителів.

25 січня Ітвіннер Юлія Григоренко, учасник конкурсу у номінації «Початкова освіта», провела майстер-клас про роботі в eTwinning Plus. Вона розповіла про особливості програми та про те, як успішно можна реалізувати проекти з учнями початкової школи. Також ітвіннер наголосила, що проектна діяльність є основою компетентісного підходу у навчанні молодших школярів, а з eTwinning Plus навчання стає задоволенням як для учнів, так і для вчителя. 

 

27 січня

Презентація eTwinning Plus як інструменту розвитку життєтворчих компетенцій учнів з особливими освітніми потребами

Спікери: Тетяна Рудас, Тетяна Капшитера, Тетяна Глебова, Маріупольська спеціальна ЗОШ-інтернат № 37.

У Маріупольській спеціальній ЗОШ-інтернаті № 37 відбулося засідання педагогічної наради за темою: «Становлення та розвиток життєтворчих компетенцій учнів з особливими освітніми потребами, як запорука успішної соціальної адаптації вихованців спеціальної школи».

На засіданні були присутні 45 педагогів: вчителі-дефектологи, вихователі  та педагоги різних предметів. Спікерами заходу виступили вчителі-дефектологи, що розповіли про формування компетентностей у вузьких  напрямах, а також вчителі-ітвіннери.

Тетяна Рудас виступила з доповіддю «Програма eTwinning Plus та її значення для України». А Тетяна Капшитер  розповіла про можливості порталу eTwinning щодо формування ключових компетенцій. У свою чергу Тетяна Глебова презентувала тему «Використання проектних технологій  в eTwinning для підвищення рівня мотивації дітей, максимального розкриття їхнього творчого потенціалу».

У своїх виступах ітвіннери розкрили такі питання, як: історія створення програми, концепція 8 ключових компетенцій ХХІ ст., можливості порталу eTwinning Plus, міжнародні проекти та їхні переваги, найкращі зразки eTwinning-проектів. Також вони поділилися враженнями від участі у тренінгу eTwinning Plus Practical Session та своїм досвідом участі у проектах, відеоконференціях та онлайн-зустрічах; надали інформацію про реєстрацію на порталі.