eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Херсонщини презентували eTwinning Plus вчителям англійської мови області

2 грудня 2016 року

 

17 листопада Херсонська гімназія № 1 приймала вчителів англійської мови Херсона та Херсонської області. Участь у події взяло близько 40 осіб.

У рамках заходу відбувся практичний семінар з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в проектах eTwinning Plus» на базі  опорного навчального закладу міста з інформаційно-комунікаційних технологій. У якості спікерів виступили амбасадор програми Діана Гетте (Дніпровська ЗОШ I–III ст.) та вчителі-ітвіннери: Лілія Верисоча (Дніпровська ЗОШ I–III ст.), Тетяна Устимова (Чулаківська ЗОШ I–III ст.), Аліса Думанська (Херсонська гімназія № 6) та Олена Софієнко (Херсонська гімназія № 1).

Амбасадор програми Діана Гетте презентувала особливості та можливості, які програма відкриває для вчителів й учнів, ознайомила учасників з процедурою реєстрації та представила найуспішніші проекти.

А Лілія Верисоча й Тетяна Устимова говорили про ключові компетенції ХХІ ст. та  про використання  ІТ-технологій у роботі вчителя. У свою чергу Аліса Думанська та Олена Софієнко розповіли про  свій досвід роботи у програмі еTwinning Plus, поділилися враженнями від участі у проектах та навчальних тренінгах.

Безперечно, отримана у ході семінару інформація щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі стане у пригоді усім учасникам заходу.