eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Амбасадор Єлизавета Овчаренко та ітвіннер Юлія Дімітрова познайомили з можливостями eTwinning вчителів англійської мови Долинського району

11 листопада 2016 року

8 листопада на базі Долинської спеціалізованої ЗОШ І–III ст. № 6 (Івано-Франківська обл.) відбувся освітній тренінг «eTwinning Plus в Україні. Нові можливості для медіаграмотних учителів». Захід зібрав вчителів англійської мови Долинського району.

Спікерами стали: методист Долинського РМК Галина Пирин, а також амбасадор Єлизавета Овчаренко та ітвіннер Юлія Дімітрова (вчителі Долинської спеціалізованої ЗОШ І–III ст. № 6).

На початку заходу перед учасниками виступила Галина Пирин, яка розповіла про формування ключових компетентностей XXI ст.  та нові можливості для педагогів.

Після чого Єлизавета Овчаренко розповіла аудиторії про головні ідеї eTwinning, переваги програми для українських шкіл та які сучасні підходи можна використовувати у проектах. А ще поділилася власним досвідом проектної діяльності; продемонструвала матеріали одного з найцікавіших проектів; розповіла про свою участь у якості амбасадора; розказала про можливість побувати на розвиваючих заходах у Києві  та закордоном. Також спікер зробила акцент на реєстрації нових шкіл, роздала всім зацікавленим свої візитки та пообіцяла надавати інформаційну підтримку й допомогу.

У другій частині семінару Юлія Дімітрова розповіла про свої перші кроки в програмі eTwinning Plus, поділилася враженнями від участі в проекті, який нещодавно зареєструвала, а також наголосила на перевагах та можливих труднощах в його реалізації.

Завершився тренінг медіа-грою  «5 слів про eTwinning» з використанням сучасних ІКТ, який провела Єлизавета Овчаренко.