eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннер Яна Цикункова презентувала переваги eTwinning вчителям іноземної мови міста Марганця

8 листопада 2016 року

7-го листопада відбулося засідання міського методоб’єднання вчителів іноземної мови м. Марганця (Дніпропетровська обл.). У рамках події керівник ММО ітвіннер Яна Цикункова презентувала роботу творчої групи ітвінерів НВК «Ліцей №10» у програмі.

Було представлено шість проектів «Me. My Family and My Friends», «Diversity is our Wealth», «Dogs are Our Friends», «Christmas Traditions», «A Book – Learn more about me from the Book», «Friendship between the Countries», які отримали національні відзнаки 2016 року. Також ітвіннер представила відеонарізку з заходів, які відбулися під час міжнародної конференції eTwinning в Афінах, в якій вона взяла участь.

Учасників засідання було ознайомлено з новими інструментами та можливостями програми, яка дозволяє учителю та учням ефективно реалізовувати свої ідеї та здібності; допомагає знайти партнерів-освітян за кордоном та співпрацювати з ними; сприяє професійному розвитку вчителя не лише за спеціальністю, а і в інших сферах (ІКТ, психологія тощо). Також вчителі дізналися про нові можливості еTwinning Plus в Україні та підтримку освітян з боку PSA.