eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Олена Попова, Вікторія Ілларіонова та Ганна Коханко презентували eTwinning директорам шкіл та вчителям іноземної мови Донеччини

28 жовтня 2016 року

 

19 жовтня на базі Спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ст. № 3 Торецької міської ради (Донецька область) було проведено обласний семінар на тему «Сучасна школа в міжнародній англомовній освітній комунікації». Організатором виступив міжнародний відділ Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Участь у заході взяло близько 40 осіб – директорів шкіл та вчителів іноземної мови.

У рамках семінару перед учасниками виступили івіннери Дзержинської спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ст. № 3: Олена Попова, Вікторія Ілларіонова та Ганна Коханко.

Олена Попова розповіла присутнім про роботу школи в різних міжнародних програмах. А Вікторія Ілларіонова провела майстер-клас на тему «Робота на платформі eTwinning Plus».  Ітвіннер продемонструвала ключові елементи програми за допомогою інтерактивного сервісу Kahoot. Після чого розказала про можливості й проекти eTwinning, складові частини порталу, інструменти eTwinning Live та Twinspace, службу підтримки, амбасадорів, нагороди, а також про те, як реєструватися у програмі, шукати партнерів та засновувати проекти. У свою чергу Ганна Коханко ознайомила присутніх з прикладами своїх німецькомовних проектів та процесом їхньої реалізації. 

Допомагали презентувати програму і 6 учнів-ітвіннерів. Вони розказали про досвід участі в довготривалому проекті з Грецією та показали результати своєї роботи. Також учасники семінару ознайомилися з виставкою на тему eTwinning Plus, яка містила фотографії з проектів і навчальних заходів для вчителів-ітвіннерів, а також доробки, створені учнями в рамках проектів.