eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулися заключні тренінги з циклу eTwinning Plus Practical Session 2016

25 жовтня 2016 року

 

20–21 жовтня у Києві пройшли останні в 2016 р навчання в рамках eTwinning Plus Practical Session.

Участь у заходів взяло близько 90 ітвіннерів-новачків, амбасадори Олена Лук'янець, Олена Науменко та Ірина Манухіна, а також представники PSA Ukraine: Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська та Юлія Данилевич.

Сергій Теплов розповів про те, як проектна діяльність допомагає розвинути важливі ключові компетнції в учнів. А Валентина Веліченко ознайомила з особливостями eTwinning Plus та основними моментами для роботи в програмі.

У свою чергу амбасадори познайомили учасників з практичними інструментами. Вони продемонтрували, як працювати з Public Portal, eTwinning Live та TwinSpace, поділилися прикладами якісних проектів та власним досвідом.

У перервах між навчанням вчителі мали нагоду завести нові корисні знайомства та обмінятися ідеями з колегами-однодумцями.

Наприкінці заходів усі присутні отримали сертифікати учасників події. Також команда PSA нагородила переможців вересня – школу-лідера за кількістю реалізованих проектів – Куйбишевську спеціалізовану ЗОШ І–ІІІ ст. “Інтелект" (вчителі Тетяна Шипко, Вікторія Рева, Тетяна Рябець, Зінаїда Хмур, директор Олексій Кліценко).

Відгук учасників події:
"Наша команда вчителів отримала багато цікавої та корисної інформації щодо роботи в проектах. Ми приємно вражені професійним рівнем підготовки заходу, змістовністю та насиченістю тренінгу та доброзичливістю координаторів. Дружнє оточення сприяло гарній роботі та моральному задоволенню від практичних занять. Зустріч  була продуктивною та максимально корисною для всіх її учасників"–
Олександра Кудінова, Валентина Воронецька та Альона Будник, Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. Пирогова, Вінниця.