eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Вікторія Гарбуз і Тетяна Аршулік виступили з презентацією програми перед вчителями іноземних мов Волині

24 жовтня 2016 року

Вікторія Гарбуз і Тетяна Аршулік виступили з презентацією програми перед вчителями іноземних мов Волині

 

20 жовтня на базі Рожищенського НВК-гімназії № 4 (Волинська обл.) відбувся районний семінар на тему «Фахове вдосконалення вчителів іноземної мови в рамках міжнародних проектів». Учасниками стали вчителі англійської та німецької мов міста Рожище й Рожищенського району, методист РМК та представники адміністрації гімназії.

На семінарі виступила амбасадор Вікторія Гарбуз (Ковельська міська гімназія), яка презентувала програму eTwinning Plus та розповіла про концепцію європейських ключових компетенцій. Зокрема, наголосила, яке значення має програма для формування в учнів важливих умінь, необхідних для життя в сучасному суспільстві. Також Вікторія дала методичні поради по роботі з eTwinning Live та познайомила з інструментами TwinSpace.

У свою чергу ітвіннер Рожищенського НВК-гімназії № 4 Тетяна Аршулік ознайомила присутніх з ключовими ідеями програми й етапами проектної діяльності, презентувала власний досвід реалізації проектів. Наприкінці семінару учасники отримали інформаційні буклети про eTwinning, а також запрошення долучитися до програми.