eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські ітвіннери взяли участь у контактному семінарі eTwinning у Словаччині

12 жовтня 2016 року

 

6–8 жовтня у Братиславі (Словаччина) відбувся eTwinning Contact Seminar «How to make a good collaborative eTwinning project». Подія зібрала 50 ітвіннерів-початківців з Вірменії, Австрії, Чехії, Естонії, Латвії, Литви, Угорщини, Польщі, Туреччини, Сербії, Словаччини та України.

Нашу країну на заході представили вчителі Наталія Голубєва (КЗ «Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»), Юлія Григоренко (Решетилівська ЗОШ І ст.) та Ніна Новосад (ЗОШ І–ІІІ ст., Липини).

Перед аудиторією виступили представники Служб підтримки програми в Австрії та Словаччині. Вони розповіли про актуальні можливості, які надає eTwinning та ресурс Gateway, презентували зразки найкращих проектів та допомогли учасникам ближче познайомитися один з одним.  

Також упродовж 3 днів семінару вчителі взяли участь у низці корисних воркшопів на різні теми, такі як: робота з інструментами Desktop і TwinSpace, різноманіття та конфлікти, як розвивати підприємницькі навички у школі, як бути креативним та як створити по-справжньому якісний проект.  

Не менш важливою частиною програми було створення ідей проектів у командах. Після плідних бреінстормінгів, ітвіннери презентували свої напрацювання присутнім колегам та зареєстрували нові проекти. 

Відгуки учасників:

Наталія Голубєва: «Семінар об’єднав 50 вчителів з 11 країн, було дуже цікаво бути частинкою цієї події. Приємно відмітити, що багато з того, про що розповідали спікери семінару, було нам знайоме завдяки семінарам в Україні. Дякую PSA Ukraine за інформацію, яку вона ретельно готує для eTwinning Practical Sessions.
І дякую за можливість звичайним вчителям відвідувати міжнародні семінари,
ділитися досвідом, спілкуватися, працювати в групах, спілкуватися та насолоджуватися перебуванням в колі однодумців.
Це була незабутня подорож! Добре бути вчителем, якщо поруч є eTwinning!».

Ніна Новосад: «Хочу подякувати організаторам семінару за творчу атмосферу, а представникам PSA Ukraine за можливість отримати новий досвід, знайти партнерів для проектів та корисно й приємно провести час. Три дні воркшопів пройшли надзвичайно швидко. Я мала можливість дізнатися про нові програми й технології, які можна використовувати для створення успішних та продуктивних проектів. Також, спілкуючись з колегами з різних країн, я здобула нові соціокультурні компетенції, дізналася про відмінності в системах освіти сусідніх краї. Тож тепер зможу поділитися отриманим досвідом з колегами та з учнями. А знання, які я отримала, допоможуть мені створювати креативні проекти та активно співпрацювати з колегами на порталі eTwinning».