eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Анастасія Ситнік взяла участь у тренінгу для амбасадорів на о. Родос

11 жовтня 2016 року

 

29.09–01.10 в Греції (о. Родос) відбувся Тренінг з професійного розвитку амбасадорів. Захід зібрав амбасадорів зі всієї Європи. Україну представила Анастасія Ситнік (Дніпропетровська спеціалізована ЗОШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови).
Упродовж 3 днів учасники мали нагоду відвідати корисні лекції та воркшопи від освітніх експертів, представників NSS Grece та CSS.

Так, учасники дізналися: як ефективно застосовувати ІКТ-інструменти та інноваційні підходи в навчанні, як організовувати онлайн-події та вебінари – від моменту створення до кінцевої реалізації, як використовувати віртуальну 3D-реальність для співпраці та навчання.

Також амбасадори вивчили багато нових онлайн-сервісів – для навчання та проектної діяльності. А ще, у командному бреінстормінгу розробили корисні інструкції – поради ітвіннерам-початківцям.

 Відгук учасниці Анастасії Ситнік: “Відвіданий захід був дуже корисним для мене, він покращив мої компетенції і як вчителя, і як амбасадора eTwinning. Для мене відкрились нові можливості для активного спілкування та колаборації з іноземними колегами. Також я навчилася створювати вебінари та стала досвідченішою в питаннях організації проектів”.