eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбувся черговий тренінг eTwinning Plus Practical Session 2016

4 жовтня 2016 року

 

30 вересня в Києві пройшов черговий тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2016. Подія зібрала близько 80 досвідчених ітвіннерів.

Спікерами виступили представники PSA Ukraine – Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська; амбасадори Ірина Манухіна (Олександрія) й Наталія Наявко (Новий Розділ); спеціально запрошена гостя Katarzyna Sopolinska (амбасадор програми в Польщі).

У рамках заходу Сергій Теплов розповів присутнім про тенденції розвитку освіти, а Катерина Липовська ознайомила з останніми новинами eTwinning Plus в Україні.    

Також на учасників чекала низка воркшопів. Валентина Веліченко ознайомила вчителів з ключовими ідеями «Project based learning», а Katarzyna Sopolinska продемонструвала цікаві ІКТ-інструменти для використання в проектах та на уроках.

У свою чергу амбасадори поділилися з ітвіннерами своїм корисним досвідом. Ірина Манухіна розповіла, як правильно організовувати час, щоб мати можливість реалізовувати проекти eTwinning, а Наталія Наявко розкрила секрети успішної інтеграції проектів у навчальний план.

На завершення тренінгу всі учасники отримали пам’ятні сертифікати. Також команда PSA Ukraine нагородила переможців номінацій «Проект місяця» та «Школа-лідер місяця»:

  • Проект «Making an international movie», вчитель Діана Гетте, Дніпровська ЗОШ;
  • Проект «The colourful face of Europe», вчитель Тетяна Лившенко, Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат «Творчість»; 
  • Червоноградську ЗОШ № 7;

Новопільський НВК (ЗОШ-ДНЗ).

Відгук учасниці Галини Могиляк (Львівська спеціалізована ЗОШ № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови):

«Хочу висловити свою вдячність за цікаве навчання, приємне товариство, теплий прийом та креативні ідеї на тренінгу Я лише вдруге на такому заході, тож вражень у мене лишилося багато! Я почула відповіді на свої запитання та поради щодо успішних методів навчання. Сподіваюся, що після цього тренінгу мої проекти будуть якісніші, а діти матимуть сильну мотивацію до навчання та співпраці. Школа майбутнього – це школа, яка активно використовує новітні технологіївчителям потрібно готуватися до змін»