eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Українські вчителі взяли участь в онлайн-курсах Learning event у рамках eTwinning

27 листопада 2013 року

 

Протягом осені 2013 в рамках програми eTwinning відбулися навчальні онлайн-курси для вчителів-ітвіннерів з різних країн. Онлайн-заняття проходили в форматі Learning event.  

Learning event (Навчальна подія) – короткий інтенсивний онлайн-курс, що знайомить вчителів з певною корисною темою, дає поштовх до появи нових ідей, допомагає розвивати їхні навички і при цьому не займає багато часу з їхнього життя. Це також можливість отримати новий приємний досвід навчання.

Кожна Навчальна подія тривала протягом 4-5 днів у формі активної праці та дискусій між вчителями та експертами-викладачами, після чого протягом 4-5 днів відбувалася рефлексія (осмислення своєї діяльності) та самостійна робота. Також вчителі мали доступ до матеріалів курсів в мережі інтернет та навчалися самостійно у будь-який зручний для них час.

Цієї осені Навчальні події проходили за такими тематичними блоками: «Using iPads in eTwinning», «Music in eTwinning 2»  та «Communication in eTwinning». Від кожної країни eTwinning та eTwinning Plus, у тому числі й України, участь у курсах взяло кілька найактивніших вчителів. 

Відгук учасниці Оксани Браткевич(Львівський НВК ім. В. Стуса "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія міжнародних відносин"), яка взяла участь в онлайн-курсі «Lebendige eTwinning Projekte durch Videos - Tools und Einsatzszenarien»:

«Хочу дуже подякувати за чудову можливість взяти участь у онлайн-семінарі по відео. Це було насправді цікаво та повчально. Якщо я раніше використовувала відео досить рідко,то тепер, із новонабутими знаннями, - буду користуватися ним набагато більше, адже завдяки керівнику семінару та його учасникам я дізналася про чимало інтернет-ресурів, які тепер хочу застосовувати на практиці».