eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннер Олена Кононенко розповіла про можливості eTwinning Plus вчителям англійської мови Черкащини

22 вересня 2016 року

20 вересня Олена Кононенко (Монастирищенська спеціалізована ЗОШ  І–ІІІ ст. № 5) виступила на курсах підвищення кваліфікації вчителів англійської мови в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти.

Ітвіннер розповіла про програму та її можливості, такі як: підвищення мотивації в учнів за допомогою міжнародної проектної діяльності та вивчення іноземної мови в цікавій для них формі; обмін досвідом із колегами з Європи; опановування нових онлайн-інструментів для навчання. Також вчитель розповіла про конкретні способи інтегрування проектів eTwinning у шкільну програму.

Особливий інтерес в аудиторії викликали застосування на уроках онлайн-інструментів для групової форми роботи та особливості організації роботи з міжнародними групами учнів. Також вчитель розповіла учасникам про дистанційне навчання, вебінари та онлайн-курси від освітніх експертів з Європи, які пропонує eTwinning.

Серед учасників заходу була присутня й ітвіннер Тетяна Шибанова (Смілянський НВК ЗОШ I ст.-гімназія ім. В. Сенатора), яка теж поділилася з колегами своїми враженнями від участі в програмі.