eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Проведено чергову eTwinning Plus Practical Session

23 серпня 2016 року

 

19 серпня команда PSA Ukraine провела черговий тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2016. Учасниками події стало близько 70 ітвіннерів.

На початку заходу Катерина Липовська розповіла аудиторії про останні новини й досягнення eTwinning Plus в Україні. Після чого на учасників чекала низка корисних воркшопів.

Зокрема, Валентина Веліченко презентувала метод Project based learning та розказала про особливості його використання. Також перед учасниками виступив спеціально запрошений гість – Pawel Czaplinski, представник NSS Poland. Він ознайомив ітвіннерів з інструментами для створення успішних проектів, що відповідають найвищим критеріям якості.

Своїми знаннями поділилися й амбасадори програми. Олена Лук’янець (Київ) навчила створювати та проводити online meetings на порталі eTwinning, а Ірина Фіголь (Біла Церква) розповіла про ключові моменти, які роблять вдалим міжнародне партнерство.

Наприкінці події команда PSA Ukraine нагородила переможців номінацій «Школа-лідер місяця» – Тернопільську спеціалізовану школу І–ІІІ ст. № 29; та «Найкращий проект місяця» – Грицівську ЗОШ І–ІІІ ст. (вчитель Галина Духович). Також всі учасники заходу отримали пам’ятні сертифікати.

Відгук учасниці Ольги Мельник (Калуська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2):

«Я повернулась додому із величезним бажанням втілювати у життя знання, які отримала під час заходу. Так, я дізналась про більше можливостей для розвитку з сайтом School Education Gateway від Валентини Величенко. А Ірина Фіголь вразила своєю щирістю, чіткістю, максимумом корисної інформації та життєвими прикладами. У свою чергу Оленя Лук’янець доступно показала, як провести online meetings. Також припав до душі сервіс Mentimeter для створювання опитувань.

Як завжди, у невимушеній обстановці відбулися знайомства з колегами та дружні розмови про досвід участі у проектах. Велика подяка Катерині Липовській, що була завжди готова допомогти. Я вкотре переконалась, що програма eTwinning відкриває безмежні можливості для саморозвитку вчителя та «надає крила»