eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася щорічна Зустріч амбасадорів eTwinning Plus в Україні

16 серпня 2016 року

Відбулася щорічна Зустріч амбасадорів eTwinning Plus в Україні

12 серпня у Києві пройшла вже традиційна, третя Зустріч амбасадорів eTwinning Plus в Україні. Організаторами події виступили представники PSA Ukraine.

Захід розпочався з представлення новообраних амбасадорів. Цього року ними стали: Тая Хриплива (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Оксана Штих (Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 91); Анастасія Ситнік (Дніпропетровська спеціалізована ЗОШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови); Майя Селятіна (Одеська спеціалізована школа № 10); Ірина Манухіна (Кіровоградський обласний НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв, Олександрія) та Вікторія Гарбуз (Ковельська міська гімназія).

У ході події своїм досвідом з новачками поділилися: Олена Науменко, Єлизавета Овчаренко, Діана Гете, Наталія Наявко, Юлія Троян та Ірина Фіголь. Вони розповіли, що для них значить бути амбасадором в Україні та поділилися досягненнями останнього навчального року в своєму регіоні. Модератором виступила Катерина Липовська.

У свою чергу Валентина Веліченко презентувала аудиторії ключові ролі та цілі амбасадора, а також найближчі плани з популяризації програми в Україні.

Також на учасників зустрічі чекав корисний сюрприз – воркшоп від запрошеного гостя

Bart Verswijvel, Pedagogical Adviser European Schoolnet (Бельгія). Разом з ним вчителі потренувалися у викориснтанні онлайн-інструментів для роботи в команді, проведення опитувань і завдань, та іншої цікавої діяльності в рамках уроків та проектів. 

Наприкінці Зустрічі амбасадори влаштували бреінстормінг за допомогою сервісу Tricider, де спільно знаходили ідеї для подальшої ефективної роботи у програмі.

Відгук усасниці Вікторії Гарбуз: 

«Я дізналася багато цікавих ідей, як стати ефективним амбасадором, від досвідчених амбасадорів програми на зустрічі амбасадорів eTwinning Plus в Україні. Також надзвичайно вразив воркшоп від бельгійського амбасадора, який представив корисні ресурси для організації ігрових форм роботи у навчальній діяльності. Я ще більше переконалася, що програма eTwinning відкриває нові горизонти для українських учнів та вчителів і створює унікальні можливості для міжнародної співпраці».