eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася eTwinning Plus Practical Session 2016 для ітвіннерів-початківців

2 серпня 2016 року

 

29 липня команда PSA Ukraine провела другий захід в рамках eTwinning Plus Practical Session 2016 у Києві. Учасниками події стали близько 50 ітвіннерів-новачків. Спікерами виступили представники агентства Сергій Теплов і Валентина Величенко; амбасадори Олена Науменко (Черкаси) та Ірина Фіголь (Біла Церква); а також амбасадор з Латвії Liene Millere.

Сергій Теплов розповів вчителям про базові ідеї програми та як вона допомагає впроваджувати сучасні підходи в освіті. А Валентина Величенко ознайомила з можливостями для їхнього розвитку в рамках eTwinning в Україні.

Амбасадори Олена Науменко та Ірина Фіголь провели практичні воркшопи з використання інструментів  Public Portal, eTwinning Live та TwinSpace; а також поділилися особистим досвідом роботи в програмі.

У свою чергу амбасадор Liene Millere виступила з презентацією про користь ІКТ-інструментів для навчання та проектної діяльності. Зокрема, вона познайомила ітвіннерів з сервісами для проведення онлайн-опитувань та командних бреінстормінгів, створення презентацій, анімованих портретів, коміксів тощо.