eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбувся захід з серії eTwinning Plus Practical Session 2016

12 липня 2016 року

 

8 липня у Києві стартувала eTwinning Plus Practical Session 2016. Учасниками заходу стали близько 50 ітвіннерів, що нещодавно приєдналися до програми. Спікерами виступили представники PSA Ukraine та NSS Latvia, а також досвідчені вчителі-ітвіннери.

У рамках заходу Валентина Веліченко ознайомила аудиторію з основними засадами програми та останніми новинами щодо її розвитку в Україні. А Сергій Теплов розповів про особливості теорії поколінь та розвитку в учнів ключових компетенцій ХХІ ст. на базі міжнародних проектів eTwinning.

Також учасники взяли участь у корисних воркшопах: потренувалися у використанні інструментів порталу eTwinning Plus разом з амбасадором Оленою Лук’янець (Київ) та розглянули механізм планування проектів з Інгуною  Ліпською (Рига). А під час виступу Анастасії Ситнік (Дніпропетровськ) дізналися, які існують критерії якості проектів та як створити успішний проект, гідний найкращих нагород в програмі.  

Наприкінці заходу представники PSA Ukraine нагородили переможців рубрики «Найкращий проект місяця» та «Школа-лідер місяця», а також вручили сертифікати всім учасникам заходу.