eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Запорізький військовий ліцей «Захисник» приймав у гостях eTwinning-партнерів з Грузії

2 червня 2016 року

 

28-31 травня кадети Військового ліцею ім. генерала Г. Квінітадзе (Кутаїсі, Грузія) відвідали Запорізький військовий ліцей «Захисник». Їхній візит став логічним продовженням дружби ітвіннерів, що розпочалася в рамках проекту «Stop wars and military conflicts» (засновник від України – Наталія Голубєва).

Грузинські ітвіннери познайомилися з життям ліцею, провели спільні обговорення, заходи, майстер-класи й уроки; відвідали острів Хортиця, де дізналися про історію запорізького козацтва. Яскравим завершенням їхньої подорожі стала участь у святкуванні Останнього дзвоника та нагода особисто привітати своїх українських друзів з початком дорослого життя. Про візит грузинів був відзнятий спеціальний сюжет, який показали на одному з місцевих телеканалів.

За кілька тижнів до цієї події, запорізькі кадети також побували у ліцеї грузинських партнерів, де дізналися про особливості навчання, повсякденне життя, історію та культуру Грузії. У ході візиту вони відвідували видатні історичні місця; презентували свої навчальні заклади; спільно розв’язували задачі на уроці математики; створювали мультфільми про дружбу на уроці інформатики; проводили цікаві хімічні та фізичні досліди; брали участь у спортивних змаганнях та дискусіях на тему воєн; співали українські та грузинські пісні, та навіть вивчили гімн країни-партнера. Також українські й грузинські ітвіннери спільними зусиллями посадили дерева на території Кутаїського військового ліцею, сподіваючись, що вони виростуть міцними – такими, як і їхня дружба.