eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Одеської СШ № 10 – переможці European Prize 2016

31 травня 2016 року

Ітвіннери Одеської СШ № 10 – переможці European Prize 2016

24 травня в Одеській відбулася церемонія нагородження українських переможців European Prize 2016. Ними стали учні Спеціалізованої школи № 10, учасники проекту «Is This Castle Haunted?» (вчитель-куратор Майя Селятіна).

Участь у церемонії взяли почесні гості: менеджер з комунікацій eTwinning Claire Morvan (CSS, Брюссель), керівник PSA Ukraine Сергій Теплов, представники районного відділу освіти та місцевого телебачення.

Ітвіннерів привітали директор школи Володимир Шелакін , Сергій Теплов та Claire Morvan. У рамках заходу відбувся урочистий концерт, який організували та провели учні школи; також аудиторія переглянула відео про реалізацію проекту, відзняте представниками з Брюсселю, та взяла участь у святковому фуршеті.

Найприємнішою частиною програми стало нагородження ітвіннерів. Пам’ятні призи від Сергія Теплова та подарункові сертифікати Amazon від брюссельської гості отримали учні-переможці: Поліна Катасонова, Даниїл Дмитрієв, Тамара Коглер, Анна Крупнік, Марія Коляк, Анна Іожиця, Аліна Федорова, Софія Юхимова, Анна Беська, Костянтин Іващук, Вероніка Дімчева, Дарія Кобилянська, Олександра Ковтюх, Філіп Кальварійський та Олександра Балухата.

Щиро вітаємо ітвіннерів Спеціалізованої школи № 10 і бажаємо, щоб ця перемога стала першою у низці наступних великих досягнень!

Детальніше про переможців European Prize 2016, а також новина про переможців-ітвіннерів з України у 2015 році.

Довідка про проект «Is This Castle Haunted:

Проект-переможець European Prize 2016 в категорії 12–15 рр. Країни-Учасниці – Іспанія, Франція, Польща, Італія та Греція. Учні досліджують замки своїх країн, діляться легендами про них та їхніх мешканців.  У рамках проекту було створено макети замків, фільми про їхню історію, спільну книгу легенд ; проведено квести та ігри на території досліджуваних замків. Детальніше