eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Черкаської гімназії № 31 – переможці конкурсу Schoolovision 2016

30 травня 2016 року

Ітвіннери Черкаської гімназії № 31 – переможці конкурсу Schoolovision 2016

Черкаська гімназія № 31 перемогла у міжнародному пісенному конкурсі Schoolovision 2016 від eTwinning! Куратором виступила амбасадор Олена Науменко.

Всього у змаганні взяло участь 35 країн. Українські ітвіннери виконали та зняли кліп на пісню «Я живу в Україні». Композитор – Народний артист України Олег Марцинківський, слова Олексія Кононенка.

Відеоролик нашої команди отримав найбільшу кількість голосів від інших учасників (249 балів). Друге місце зайняла Ісландія (202 бала), а третє – Туреччина (199 балів).

Щиро вітаємо Черкаську гімназію № 31 з перемогою! Бажаємо натхнення та наснаги для взяття наступних вершин!

 

Довідка про конкурс

Schoolovision – унікальний пісенний конкурс від програми eTwinning. За правилами конкурсу кожна з країн-учасниць знімає відеоролик з піснею, що має гідно представити їхню країну; далі протягом тижня всі відео можна переглянути на сайті конкурсу; після чого проводиться відеоконференція, де кожна команда учасників обирає та оцінює найкращі на її думку  відеоролики (так, як це робиться у конкурсі «Євробачення»). Перемагає та країна, що отримала найбільшу кількість балів-голосів. Це пісенне змагання проводиться з 2009 року. Україна бере участь у ньому уже втретє. Попередні два роки українці виборювали 2 та 3 місця.