eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Мелітопольської школи-інтернату «Творчість» – переможці Young Europeans Award

13 травня 2016 року

Ітвіннери Мелітопольської школи-інтернату «Творчість» – переможці Young Europeans Award

 

Проект «The Colourful Face of Europe», учасниками якого є ітвіннери Мелітопольської спеціалізованої школи-інтернату «Творчість» (вчитель Тетяна Лившенко), став переможцем міжнародного змагання Young Europeans Award.

Цей конкурс проводиться серед команд молоді з Німеччини, Франції та Польщі, а також однієї з країн, що прагнуть вступити до ЄС. Цього року четвертою учасницею було обрано Україну. Тема конкурсу: «Як далеко простягається Європа?»

«The Colourful Face of Europe» присвячений питанням міграції. В рамках нього учні вивчають історію та розглядають сучасне становище мігрантів у своїх країнах, у тому числі й у своїх родинах. Важливою метою при цьому є саме поєднання вивчення історії та дослідження власного досвіду.

Як зазначив президент журі, німецький режисер Фолькер Шльондорф, цей проект «дає найкращу відповідь на ключове питання конкурсу, а саме демонструє, що європейська культура не має кордонів». Переможці змагання отримають не лише визнання, а й нагоду відвідати з навчальною метою місто Брюсель.

Щиро вітаємо ітвіннерів Мелітопольського інтернату «Творчість» та бажаємо нових досягнень!