eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Львові відбулася eTwinning Plus practical session 2013

24 жовтня 2013 року

 

15 жовтня у Львові пройшов перший навчальний тренінг для вчителів зі шкіл Західної України в рамках eTwinning Plus practical session 2013. Учасниками події стали вчителі з міст Рівне, Хуст, Тернопіль, Львів, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Заліщики, Старокостянтинів, Хмельницький, Новий Розділ, Долина, Калуш та с. Маяки.  

У якості спікерів заходу виступили: керівник проекту Сергій Теплов  та менеджер з організації заходів Олена Коваленко. У ході тренінгу учасники почули про плани щодо розвитку програми та про основні можливості, які eTwinning Plus відкриває перед школами України. А також дізналися про особливості роботи з Public portal, Teacher's Desktop та TwinSpace і потренувалися у практичному використанні їхніх інструментів.

У рамках тренінгу учасники познайомилися з прикладами типових проектів , планів і проектних матеріалів (Project Kits і Moduls) та ознайомилися з додатковими сервісами для проектної діяльності й вивчення мови, а також успішно пройшли гру-вікторину на знання країн Європейського Союзу.

Представники українського PSA нагородили найактивніших вчителів eTwinning Plus в Україні:  

 

  • Єлизавету Овчаренко, Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням предметів Долинської районної ради Івано-Франківської області
  • Оксану Браткевич, Львівський навчально-виховний комплекс ім. В. Стуса "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія міжнародних відносин"
  • Наталію Наявко, Новороздільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4
  • Тетяну Валко, Чернівецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №22 Чернівецької міської ради
  • Софію Войтоловську,  Чернівецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №22 Чернівецької міської ради
  • Юлію Дарійчук, Чернівецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №22 Чернівецької міської ради

У свою чергу найактивніші вчителі, що вже встигли взяти участь у проектах eTwinning Plus, поділилися з іншими учасниками найцікавішим  –  практичним досвідом міжнародної співпраці.

Також чернівецька вчителька Тетяна Валко розповіла учасникам про свою участь у семінарі для учасників eTwinning у Литві та поділилася отриманими знаннями й новими ідеями про шкільне лідерство, мотивацію учнів та професійний розвиток вчителів у рамках європейської співпраці в eTwinning.  Цей та інші досвіди, якими щиро ділилися вчителі, приклади участі в реальних проектах, вивчення інструментів з роботи з порталом, нові знайомства з колегами – все це неодмінно стане у пригоді в подальшій роботі в рамках eTwinning Plus.   

Відгук учасника тренінгу: 

Лариса Журибіда, директор Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області:

«Я відвідала цей навчальний тренінг разом з трьома вчителями англійської мови нашої Старокостянтинівської гімназії. Навчання було надзвичайно корисним, особливо практичні заняття з роботи з Public portal та Teacher’s Desktop. Цікаво було слухати виступи вчителів, які вже мають яскраві приклади реалізації проектів в eTwinning. Це було серйозним мотивуючим моментом тренінгу, який продемонстрував реальні досягнення та можливості, що їх програма відкриває для вчителів та учнів.

 Тож ми повернулися додому із великим зарядом енергії та бажанням втілити у життя знання та навички, які ми отримали під час тренінгу».


Фотозвіти події