eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

У Києві стартувала eTwinning Plus Practical Session 2016

4 квітня 2016 року

 

29-30 березня відбулися перші тренінги з серії eTwinning Plus Practical Session 2016. Участь у них взяло 80 ітвіннерів-новачків; амбасадори Олена Лук’янець, Світлана Аєксєєва, Ірина Фіголь та Юлія Троян; і представники PSA Ukraine – Сергій Теплов, Катерина Липовська та Юлія Данилевич.

29 березня тренінг відвідали вчителі з Києва та Західної України, а 30 березня – з Центральної та Східної України.

Детальне знайомство з програмою розпочиналося з виступів команди PSA. Сергій Теплов ознайомив  учасників з головними ідеями eTwinning та ключовими компетенціями XXІ ст., які програма допомагає розвивати в учнів. А Катерина Липовська розповіла про важливі перші кроки в eTwinning: які основні правила участі, яку допомогу надають амбасадори та PSA, які можливості відкриває український сайт програми.

29 березня Олена Лук’янець продемонструвала вчителям інструменти порталу eTwinning Plus, а Юлія Троян розказала про можливості TwinSpace. За підтримки амбасадорів учасники познайомилися з сервісом для опитування Kahoot, в якому одразу потренувалися використовувати всі нові інструменти. Юлія Троян також поділилася своїм досвідом реалізації якісного проекту, що отримав відзнаки Quality Label.

30 березня Світлана Алєксєєва ознайомила вчителів з інструментами порталу та допомогла освоїти їх за допомогою сервісів Plickers та Kahoot. У свою чергу Ірина Фіголь ознайомила вчителів з основними функціями TwinSpace та поділилася власним досвідом реалізації успішного проекту.

Учасники тренінгів отримали багато корисної інформації, практичних навичок та нових друзів-колег, а це значить, що спільнота ітвіннерів України поповнилася багатьма новими ентузіастами!