eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Сергій Теплов виступив на конференції «Європейський вимір українських освітніх реформ»

21 березня 2016 року

Сергій Теплов виступив на конференції «Європейський вимір українських освітніх реформ»

 

Керівник програми Сергій Теплов взяв участь у науково-практичній конференції на тему «Європейський вимір українських освітніх реформ». Організаторами події виступили: Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Інститут модернізації змісту освіти та Академія інноваційного розвитку освіти. Участь у заході взяли представники Міністерства освіти України, провідних освітніх інститутів та організацій.

Ключова мета заходу – об’єднати зусилля науковців та освітян України в напрямку реформування її освітньої системи, досягнення світових стандартів, успішної інтеграції в європейський освітній простір.

Сергій Теплов виступив перед учасниками з темою «Концепція європейських ключових компетенцій: програма eTwinning Plus та її значення для України». В своїй доповіді він підкреслив важливість розвитку в учнів практичних навичок ХХІ ст. та формування головного фундаменту для реформ – спільноти прогресивних вчителів, що прагнуть розвивати себе, своїх учнів та свою країну.

За результатами події було висунуто ряд рекомендацій та практичних кроків щодо модернізації освіти України. Очевидно, що реформам сприятиме і проведення подібних заходів – з обміном досвідом та практичними ідеями на рівні провідних освітніх організацій країни.

Детальніше про захід та презентації спікерів – за посиланням.