eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннер Юлія Григоренко виступила на засіданні дискусійного клубу Всеукраїнського проекту «ЄС: вибір молоді» в Полтаві

4 березня 2016 року

Ітвіннер Юлія Григоренко виступила на засіданні дискусійного клубу Всеукраїнського проекту «ЄС: вибір молоді» в Полтаві

25 лютого Юлія Григоренко (Решетилівська ЗОШ І ст.) взяла участь у засіданні дискусійного клубу Всеукраїнського проекту «ЄС: вибір молоді», що проходив у місті Полтава.  Участь у заходу взяли представники студентської молоді та різних організацій.

Зокрема, спікерами стали представники департаменту молоді та спорту Полтави, організацій «Молодіжна Альтернатива» та «Світло надії», викладачі ВУЗів та підприємці Полтави, голова Ради підприємців міста.

В якості спікера виступила також Юлія Григоренко, що представила програму eTwinning Plus в рамках дискусії на тему «Запровадження європейських стандартів та цінностей в українській системі освіти: виклики та пріоритети».

Вчитель ознайомила членів клубу з можливостями, перевагами та перспективами, які програма надає ітвіннерам. Також учасники дискусії торкнулися тем мотивації молоді до навчання,  стандартів європейської освіти, можливостей отримання освіти за кордоном. В результаті дійшли до висновку, що здобувати знання в Європі – корисно, але використовувати їх після цього варто саме в Україні, щоб піднімати її рівень.