eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. презентували eTwinning та корисні сервіси вчителям іноземної мови Полтавщини

29 лютого 2016 року

 

17 лютого на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Полтавська обл.) було  проведено практичний семінар для вчителів Решетилівського району «Мотиваційний аспект вивчення іноземної мови». Захід зібрав 25 вчителів іноземної мови на чолі з методистом районного відділу освіти.

У рамках семінару ітвіннер Таїса Хриплива ознайомила учасників з можливостями та перевагами eTwinning, поділилася досвідом та напрацюваннями в програмі. Зокрема, було проведено майстер-клас «Програма eTwinning – майданчик для спілкування та обміну досвідом» і творчу майстерню «Ітернет-сервіси як мотиваційний аспект вивчення іноземної мови».

У ході заходу найактивніший учень-ітвіннер Микола Курінний (11 клас) провів практичне заняття «Сервіси в хмарних технологіях», де ознайомив вчителів з корисними ІТ-інструментами: Tagul, Padlet, Popplet, Linoit та Kizoa.

Також учасники відвідали шкільний музей Р. Бернза, де ознайомилися з виставкою саморобних листівок – новорічних, різдвяних та валентинок, – які надійшли до школи з різних європейських країн у рамках проектів, над якими працюють ітвіннери Плосківської ЗОШ.