eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбулася Національна конференція eTwinning Plus Ukraine 2015

18 грудня 2015 року

 

11 грудня Національна конференція eTwinning Plus Ukraine 2015 об’єднала близько 200 ітвіннерів з усіх куточків країни. Організатором події виступила команда PSA Ukraine (Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська, Юлія Данилевич).

У заході також взяли участь почесні гості освітньої спільноти: заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, головний спеціаліст в сфері мовної політики Міністерства освіти та науки України Оксана Коваленко, аналітичний менеджер Національного офісу Еразмус+ в Україні Жанна Таланова та методисти іноземних мов.  

На початку заходу перед ітвіннерами виступив Павло Хобзей, що привітав їх з успішною діяльністю в програмі eTwinning Plus та розповів про найближчі плани з реформування освітньої системи в Україні. Після чого Жанна Таланова запросила вчителів розширити свої можливості, приєднавшись до проектів Erasmus+.

У свою чергу координатор програми Валентина Веліченко ознайомила учасників з останніми новинами та досягненнями eTwinning Plus в Україні, а керівник програми Сергій Теплов розповів про особливості 8 ключових компетенцій та механізми їхнього формування в учнів.

В рамках конференції учасники взяли участь у корисних воркшопах. Христина Максимець (Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ») провела майстер-клас на тему «Вчитель як менеджер освітнього процесу», де вчителі навчилися керуванню у ході практичних вправ. Надія Михалевич (Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ») розповіла про правила успішної презентації: ознайомила з основами побудови та дизайну презентації, поділилася цікавими секретами та корисними онлайн-сервісами.

У свою чергу Світлана Дроботенко (British Council в Україні) виступила з презентацією «From problems to solutions», під час якої ознайомила вчителів з методом «Шести капелюхів мислення» Е. де Боно, що допомагає вирішувати проблеми. А Олександра Цикура (PSA Ukraine) розповіла про те, що означає бути «активним» і «глобальним» громадянином, що дбає про наступні покоління; та як це використовувати у проектах з учнями.

Урочистим завершенням конференції стало нагородження 5 найкращих проектів року та виступи їхніх вчителів-кураторів, а також вручення нагород переможцям рубрик «Школа-лідер» та «Проект місяця».

Дипломи та призи за «Найкращий проект року» отримали:

  • Проект «Care2Feed» – вчитель-амбасадор Юлія Троян та директор Андрій Попик; Хмельницька загальноосвітня школа № 6.
  • Проект «Water is Life»  – вчитель Надія Вовченко та директор Василь Пивоваров; Черкаська гімназія № 31.
  • Проект «Los misterios del bosque» – вчитель Олена Балуба та директор Тетяна Малишева; НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» (Олександрія).
  • Проект «Мы и вы – европейцы» – вчитель-амбасадор Ірина Фіголь та директор Борис Смуток; Перша Білоцерківська гімназія.
  • Проект «Interesting Math» – вчитель Ольга Савченко та директор Юлія Баранник; Конотопська гімназія Конотопської міської ради.

Вітаємо переможців і всіх ітвіннерів України з гарними результатами й здобутками 2015 року, та бажаємо, щоб 2016 став ще яскравішим й успішнішим!

Презентації спікерів конференції – за посиланням

Фотозвіт події