eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Відбувся заключний тренінг eTwinning Plus Practical Session 2015

17 листопада 2015 року

 

13-14 листопада у Києві пройшов третій тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2015. Його учасниками стали близько 90 вчителів-ітвіннерів. Також у заході взяли участь представники PSA Ukraine: Валентина Веліченко, Катерина Липовська, Юлія Данилевич  та Олександра Цикура; та запрошена гостя – амбасадор eTwinning у Польщі Барбара Нсір.

Перший день тренінгу був присвячений ітвіннерам-початківцям. Валентина Веліченко розказала їм про останні новини та найближчі плани в діяльності eTwinning Plus в Україні; а амбасадор Наталія Наявко ознайомила з ключовими інструментами програми. Також перед аудиторією виступила амбасадор Ірина Фіголь, що розповіла про свій шлях в eTwinning та унікальні переваги, які отримують вчителі-учасники. Своїм досвідом та найкращими зразками польських проектів поділилася й Барбара Нсір.

Учасниками другого дня тренінгу стали досвідчені ітвіннери. У рамках воркшопу Барбари Нсір вчителі ознайомилися з інструментами Google Drive, виконавши низку практичних завдань. А від амбасадора Єлизавети Овчаренко дізналися, як отримати Національні та Європейські відзнаки, у тому числі й нагороду European Prize. 

З Олександрою Цикурою вчителі розглянули особливості вікової мотивації та знайшли нові способи зацікавлення учнів у командному бреінстормінгу, а з Валентиною Веліченко потренували інструменти оновленого eTwinning Live.

Також цінними стали виступи вчителів-учасників програми: Наталії Орлик, Світлани Лях і Тетяни Бабійчук. Пані Орлик поділилася досвідом діяльності в проекті ESCAPE, що вийшов за межі онлайн-формату, та враженнями від участі в конференції для партнерів проекту в Австрії.

У свою чергу Світлана Лях та Тетяна Бабійчук розказали про участь у конференції ітвіннерів у Брюселі та поділилися корисними педагогічними ідеями й онлайн-ресурсами, отриманими на цьому -заході.

Всі вчителі отримали пам’ятні сертифікати учасника eTwinning Plus Practical Session 2015. Також під час тренінгу були нагороджені переможці й учасники відеоконкурсу до 10-річчя eTwinning, і переможці номінацій «Проект місяця» та «Школа-лідер місяця».

Відгуки учасників:

Ірина Ковдриш (Вигодський навчально-реабілітаційний центр, Івано-Франківська обл.): «Я перший раз присутня на цьому тренінгу і мені дуже сподобалося тут бути. Багато нового для себе отримала:  корисні сайти, матеріали для педагогічної роботи, натхнення. Такі заходи стимулюють до роботи. Коли ти дивишся на те, що роблять інші, то розумієш, що ти – нічим не гірший, що можеш і сам зробити якісні проекти – щоб допомогти дітям, залишити щось корисне після себе, поїхати на конференції за кордон. Ну і взагалі, eTwinning – це світлий проект, що дає можливість повчитися та поспілкуватися з колегами, а потім перенести свої знання у своє місто. Наприклад, після тренінгу я планую зробити в своїй школі семінар на тему «Як використовувати новітні технології у навчанні».

Антон Іванюк (Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5): «Зареєструвавшись на сайті eTwinning Plus, спочатку було дуже важко розібратися, що і як. Однак, цей тренінг не тільки навчив мене користуватися інструментами програми, створювати і брати участь у проектах, але й переконав мене, що долучати до eTwinning треба усіх моїх учнів, адже міжкультурна комунікація нині є ключовим чинником у становленні громадянина європейської держави. Окремої уваги заслуговують виступи амбасадорів та запрошеного гостя з Польщі, які на практиці показали процес роботи у проектах. Дуже дякую організаторам за проведення заходу!».